Dilay D. Teşekkür Mesajı

Mağduriyetimi gidermek için harcadığınız çaba beni gerçekten memnun etti.

1v1y.com 3 Al 2 Öde!

Dilay D. |

Outdoor outlet kampanyasında 3 al iki öde yazdığı halde üç ürününde fiyatı çıkıyor. Bunun için 15.06.2015 tarihinde müşteri hizmetlerini üç kere aradım. Müşteri temsilcileri kendileri giriş yaptığında iki ürün ücreti çıkıyor.

Ama ben giriş yaptığımda üç ürününde ücreti çıkıyor. Bu soruna çözüm bulamadıkları gibi bir de makina sesiyle yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı demiyorlar mı, karşındakini saf yerine koyup. En sonunda bir müşteri temsilcisi ekran görüntüsünü mail atın demeyi akıl etti ama yine bir çözüm yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilay D.
  23 Ağustos
  09:46

  Mağduriyetimi gidermek için harcadığınız çaba beni gerçekten memnun etti.

 • Dilay D.
  17 Haziran
  22:09

  Sorunu düzeltseler ne olur üsluplarını düzeltsinler önce.

 • Dilay D.
  17 Haziran
  22:07

  En son ekran görüntüsünü tekrar mail adreslerine gönderdim. Bu seferde efendim siz telefonda siyah mont demiştiniz halbuki gri mont olduğundan dolayı hata veriyor, hatayı düzelttik alışveriş yapabilirsiniz diye aradılar. Faturayı yine mutsuz müşeriye kesiyorlar. Biz yanlış anladık, yazılım sistemimizde sıkıntı var vs. Yok da siz yanlış renk söylemişsiniz, siz silik görüntü yollamışsınız türü tüketiciye fatura kesiyorlar.

 • 16 Haziran
  12:29

  Sayın Dilay D.;

  Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

  Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da destek@1v1y.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  1V1Y.COM Destek Ekibi

 • Dilay D.
  15 Haziran
  20:28

  Biraz önce 1v1y den beni arayıp cep telefonundan ekran görüntüsünü çekip silik bir şekilde hatayı göndermişsiniz. Başka bilgisayardan girin biz kendimiz girdiğimizde sorun göremiyoruz diye aradılar. Ben alışveriş yapmak için sürekli başka bilgisayar veya telefondamı denemeliyim yoksa ekranlarını yenileyip kendilerimi hatayı giderecekler? Çok merak ediyoum