19 Nisan 2013 #1751565

1v1y.com Yanlış Ürün Gönderimi!

1V1Y sitesinden 40. 5 numara terlik siparişi verdim. Gelen terlik kutusunda 40. 5 yazdığı halde çok çok büyük bir terlikti. (Kalıp değişikliklerini tolere edebilecek farklılıkta değil çok büyük). Müşteri hizmetlerini aradığımda ve defalarca attığım maillerime de gelen yanıt iade hakkım olduğu.


Her seferinde ürünü beğendiğimi, ama numarayı karıştırmış olabileceklerini söylediğim halde daha iade ürün ellerine ulaşmadan hata yapmalarının mümkün olmadığını söyleyip tersler şekilde konuşmamız sonlandı. Daha önceki alışverişimde de yanlış üründen dolayı aynı sıkıntıyı yaşadım. Sitelerin yanlış gönderimde hatalarını telafi etmeleri gerekmez mi? Daha iade ürünü görmeden nasıl iddia edebilirler?

Suna 58 Okunma

Cevaplar

  • Suna27 Haziran 2013

    1V1Y Destek Ekibi, bu hatanızı örtme isteğinizdeki gerçek dışı tutumunuz sebebi ile bir sonraki kampanyanızda aynı terliğin 4 değişik numarasını sipariş verdim. Bahsettiğiniz gibi 40.5 numara bu kadar büyükmü yada kalıplar bu kadar farklımı gerçekten diye.. Gelen terlikler malesef bu sefer doğru geldi, yani 45 numara gibi değil olması gereken ölçüdeydi. Neden hala hatanızı kabul etmeyip müşteriyi suçluyorsunuz. İlk iade ettiğim terlik kesinlikle 40.5 değildi.. Bu tutumunuzla basit bir gönderim hatasını basit olmaktan çıkarıp bütün 1V1Y ekibini kapsayan çok çirkin bir yalan kapatmaya çevirdiniz. Israrla paramın iade edildiğini söylüyorsunuz. Ben para iadesi almadım demiyorum ki. Bütün bir ekibin yalana ortak olduğunu söylüyorum. Keşke bir özürle hatanızı kabul etmiş olsaydınız, keşke müşteriyi harcamak yerine özürle telafi etseydiniz..Keşke.

  • Suna19 Nisan 2013

    Yine aynı kalıplaşmış ve geçiştirilmek için verdiğiniz cevabı veriyorsunuz. Gelen terliğin 40.5 numara olması mümkün değil....İade ürünü kim inceliyor kutunun üzerine bakarak mı cevaplıyorsunuz. Kaç yetkiliyle muhattap olduysam İADE ÜRÜNÜM ELİNİZE GEÇMEDENDE "doğru ürün sağlanmıştır "deniyor. 45 numaraya yakın bir terliği 40.5 numara diyerek hala hatanızı sürdürmeniz çok ayıp. Şuan bu cevapla bir müşteriyi geçiştirirsiniz fakat gördüğüm kadarıyla benim gibi aynı sorunu yaşayan birçok müşteriniz var ve bu sayı arttıkça kaçışınız bu kadar kolay olabilecekmi bakalım.

  • 1V1Y Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın üyemiz; 564988 numaralı siparişinizde yer alan ürün 40,5 numara olarak sipariş edilmiş olup, talep edilen numarada tarafınıza doğru ürün teslimatı sağlanmıştır. Sezon ve kampanyadan satın alınan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Ancak kargonuz size ulaştığı andan itibaren yedi gün içerisinde faturamızın arkasında bulunan iade formunu doldurarak iade adresimiz olan Akçaburgaz Mahallesi 128 SOKAK No:3 TR:34522 Esenyurt İstanbul adresine Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İadelerin kabulü için ürünü paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak geri yollamanız gerekmektedir. İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri 10 gün içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta yine otomatik olarak gönderilmektedir. 564988 numaralı siparişinizin iade işlemleri tamamlanmış olup, geri ödemeniz ise 19.04.2013 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve 1V1Y.COM'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön