10 Mayıs 2013 #1791263

1V1Y Tedarik Edemedikleri Ürünleri Satıyorlar!

12 Nisan'da 1v1y. com sitesinden sipariş verdim. Siparişimin en geç 24 Nisan'da teslim edilmesi gerekiyordu. Bugün 10 Mayıs ve benim iznim ve haberim olmadan iptal etmişler. Öncelikle defalarca telefon etmeme ve mail atmama rağmen adam akıllı bir muhatap bulamadım.


Çağrı merkezindeki elemanlar ezberledikleri repliklerin dışına çıkmaktan ve şikayetleri not almak dışında bir şey yapmaktan yoksun! Her şeyden önce sipariş verdiğimiz anda kredi kartımızdan ürünün ücretini çekiyorlar ama gelip gelmeyeceği meçhul!


Dahası tedarik edemediklerini iddia ettikleri ürünü tekrar satışa çıkarıyorlar! Ben bunda art niyet olduğunu düşünüyorum. Bence topladıkları paraları işletiyorlar.

Güneş 51 Okunma

Cevaplar

  • Güneş13 Mayıs 2013

    Bu gönderdiğiniz cevapla ne kadar profesyonel(!) olduğunuzu bir kere daha gösterdiniz. Ben neyden yakınıyorum siz ne diyorsunuz... Destek ekibi dediğiniz birimde gerçekten işini bilen biri çalışıyor mu acaba? Emin olabilirsiniz ki hiçbir sorunum için müşteri hizmetleri biriminizi aramayacağım çünkü hiçbir sorunu çözemiyorlar! Üyeliğimi de iptal edeceğim için sizinle hiçbir sorun yaşamayacağım!!!

  • 1V1Y Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın üyemiz; "Günün Fırsatları" bölümü üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz ise satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takiben, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. 570446 numaralı siparişinizin yer aldığı kampanya 15.04.2013 tarihinde 23:59'da sona ermiş olup, siparişinizde yer alan ürünün Yurtiçi Kargo'ya teslim edileceği tahmini zaman aralığı ise 17 – 24 Nisan 2013’tür. Tedariğinde yaşanan aksama sebebi ile sizi daha fazla bekletmemek adına siparişinizin ücret iadesi işlemleri başlatılmış olup, geri ödemeniz ise 10.05.2013 tarihinde ödemesini yapmış olduğunuz kredi kartınıza ait bankanıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön