06 Şubat 2014 #2280054

1V1Y Müşteriye Hiç Yardımcı Olmuyor

1v1y.com 'dan ayakkabı siparişim var. MNG ile kargo gönderiliyor. Bulunduğum ilçede MNG şubesi yok. Bot büyük geldi iade etmek için MNG kargoyu aradım ama onlar bizim ilçeye uğramadan başka bir ilçeye gitmişler,dolayısıyla iade işlemini yapamadım. 7 günlük cayma hakkını geçirdiğimden ürünü iadeye gönderemedim.


1v1y.com' a durumu izah ettim bu sebepten ürünü iadeye gönderemedim dedim. Onlarda bana; yapacakları bir şey olmadığını cayma hakkının geçtiğini çok istiyorsam Erzurum il merkezine gidip oradaki şubeden gönderi yapmam gerektiğini söylediler. Bulunduğum İlçe ile Erzurum 3 saat ve 60 tl yol masrafı yapmam gerek. Cayma hakkı 7 gün biliyorum ama benden kaynaklı olmayan problemde yardımcı olunabilirdi.

Nisan 122 Okunma

Cevaplar

  • Nisan06 Şubat 2014

    yıllardır internet üzerinden sitelerden alışveriş yapıyorum,müşteri memnuniyetsizliği bir tek 1V1Y de var. diğer alışveriş siteleriyle hiç bir sorun yaşamadım.cevabınız çözüme yönelik değil. tekrarlıyorum ürünü 7 gün içerisinde bulunduğum ilçede mng kargo şubesi olmadığından gönderemedim,en yakın şube 150 km uzakta.bile bile mağduriyetimi arttırdınız.yazıklar olsun size.

  • Nisan06 Şubat 2014

    yahuu aynı cevabı verip duruyorsunuz.bende diyorum ki biliyorum cayma hakkı 7 gündür,ancak elimde olmayan sebeplerden hemen ürünü gönderemedim diyorum.başka türlü yardımcı olmak isteseniz olabilirdiniz. ikide birde cayma hakkı 7 gün deyip durmayın.

  • 1V1Y Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Nisan D.; 1V1Y.COM'a gönderdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi MNG Kargo dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk yedi gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön