04 Nisan 2013 #1723598

1V1Y Farklı Ürün Göndermişler!

1v1y. com' dan farklı zamanlarda 2 kere alışveriş yaptım. İkisinde de istediğim renkte ürün göndermeyi başaramadılar. Ya gerçekten bu konuda özensiz davranıyorlar, ya da fotoğrafta sergiledikleri ürünlerden farklılarını satabilmek adına manipülasyona başvuruyorlar. Çok rahatsızım ve etrafımda bu siteden yine başka sorunlarla karşılaşmış arkadaşlarım var. Ve daha önemlisi asla ve asla müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün değil asla yardımcı olmuyorlar bir türlü hat düşmüyor bile.

Ecem 71 Okunma

Cevaplar

  • Ecem04 Nisan 2013

    Cevabınızı yerinde bulmuyorum bu yüzden de şikayetimi çekmeyeceğim. Ama eğer size kanıtlamam bu kadar gerekliyse bunu yapmak zor değil,ve yaparım. Ben zaten değiştirmediğiniz yönünde bir şikayette bulunmuyorum benim şikayetim yanlış ürün göndermenizdir. Değiştirmememin sebebi yurtta kalıp evde ikamet etmemem dolayısıyla değiştirmek için uygun zamanım olmadı.Zaten sorunum da bu değil, yanlış ürün gönderilmesi. Yoksa hatalı ürünü herkes değiştirir neden iki kez uğraşmak zorunda kalmalıyım aynı ürün için?

  • 1V1Y Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın üyemiz; Değişim veya ücret iadesi gerektiren kusurlu/hasarlı/eksik/yanlış ürünler için standart olarak kargo paketinin üzerinde de yer aldığı üzere tutanak beyanı gerekmektedir. Bu tüm e-ticaret sitelerinin paketlerinin üzerinde yer alan standart bilgidir. Hasarlı/yanlış olsun olmasın iade işlemleri için ürünün fiziksel olarak iade edilmesi gerekmektedir. Takdir edersiniz ki hasarlı/kusurlu/yanlış ürün teslimatı şikayeti durumunda durumun tarafımızca da teyidi gerekir. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön