04 Eylül 2013 #1993793

1v1y.com 2 Ay Oldu Parasını Ödediğim Ürünü Göndermedi!

1v1y.com'un 688224 sipariş nolu mağdur bir müşterisiyim. 18 temmuzda bir saat aldım. İlk defa bir siteden almaz olsaydım keşke. Eylül ayının 4'ü olmasına rağmen. Ortada ne ürün var nede bir açıklama yapacak yetkili.


Sayısını bende unuttum artık. Müşteri temsilcilerinin hepsi aynı bant kaydı gibi sürekli aynı şeyleri söylemesinden gerçekten sıkıldım.


Ürünün sürekli depoya teslim edilmediğinden bahsediyorlar. Bu ürünü yanlış yere gönderdiklerini söylüyorlar, ne kadar inandırıcı ise de! Parasını almış olmalarına rağmen 1v1y.com'un beni yanılttığını düşünüyorum. Ürünü yanlış yönlendiren kendileri. Gereğini sonuna kadar yapmaya çalışacağım.

Elif 76 Okunma

Cevaplar

  • Elif06 Eylül 2013

    Öncelikle şikayet var .com.. sitesi yetkililerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Sayenizde uzun süredir çözümlenemeyen problemimi 24 saat içerisinde sorunun giderilmesi ve çözüme ulaşması konusunda çok yardımcı oldunuz. Ayrıca da 1V1Y.com sitesine de teşekkür ediyorum..Yapmış olduğum ödememin iadesi için gereğini yapmış olmalarından dolayı..Bundan sonrası için bu tür yanlışlıkların yapılmaması dileklerimle.. İyi çalışmalar dilerim...

  • 1V1Y Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın üyemiz; Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Teslimat işlemlerinize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Her türlü sorunuz için bize 444 5 664 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, 1V1Y.COM Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön