sta-1-hoverYetersiz Çözüm

1tarz İade Yapmıyorlar!

Gül Gül19 Aralık 2018 19:46

1tarz sitesinden alışveriş yaptım. İlk istediğim ürünler yanlış beden ve yanlış ürünlerdi. Değişime yolladım bu kez de yırtık defolu ürünler gönderildi. Bu ürünleri ben tekrardan gönderdim. İademi istedim 21 gün içerisinde paranız yatacak dediler 25 gün oldu yatırmadılar her yazdığımda da en kısa sürede yatırılacak diyorlar. Ancak asla yatırmıyorlar. Hatta artık iade lafından sonra cevap bile vermemeye başladılar. İş etiği ve ahlakı sıfır olan bir mağaza site. Paramı iade etmiyorlar. Buradan para iademi yapmadıkları gibi cevap bile vermiyorlar tek cevapları en loşa sürede yatıracağız oluyor. Onu da yapmıyorlar 130 lira alacağım var ancak resmen parayı alıkoydular, gidip karakolada şikayette bulunacağım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gül 15 Ocak 2019 14:36

5 ay önce ilk alışverişimi yaptım bana defolu ürün gönderdiler. Değişime yolladım başka ürünler talep ettim hem defolu hem de benim istemediğim başka bit ürün gönderdiler. Para iademi istedim beni 2 ay boyunca oyaladılar. Bunlar iademi yapmamaya karar vermişler kendilerince. Hem 2 ay boyunca oyalıyorlar sonrada paranız verilmeyecek diyorlar. Şikayette bulunacağım diyorum ancak 2020de sonuç alırsın diyorlar. Bu şirket neye bu kadar güveniyor anlamış değilim. Beni arayın ya da numaranızı verin ben arayacağım diyorum iyi günler deyip sohbeti kesiyorlar. 

profile-icon Gül 14 Ocak 2019 18:44

1tarz sitesini yönetiyorlar. Ve siparişlerde defolu ürün gönderiyorlar ya da farklı ürünler gönderiyorlar. Para iademi istediğinde 2 aydır oyalıyorlar sadece ad soyad sorup en kısa sürede iadeniz yapılacak diyorlar. 

profile-icon Gül 14 Ocak 2019 18:41

www.1tarz.com sitesi yani Bora’n ticaret. 2 ay oldu para iadem yapılmadı. Her yazdığımda en kısa sürede yapılacaktır diyerek cevap vermeyi kesiyorlar. Allah beni kahretsin ki güvenip alışveriş yaptım. 2 kerebyaptım ikisinde de değişime yolladım zaten yırtık ve farklı ürün gönderdiler. 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler