sta-1-hoverYetersiz Çözüm

1tarz'dan Paramı Alamadım!

Nurdan Nurdan27 Temmuz 2018 15:07

1tarz.com'dan kışın 100 TL’ye almış olduğum montu bazı sebeplerden dolayı kargo bana ait olmak üzere iade etmeme rağmen; bu zamana kadar boş sözlerle beni oyalayıp ilgisiz konuşmalarla paramı hala geri almış değilim. Bu site hiç güvenli değil.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Nurdan 27 Eylül 2018 18:30

1tarz.com ile yaptığım iletişim sonrası yine herhangi bir sonuca ulaşılamadı. Ürün iadesi sonrasında geri iade edilmesi gereken 150 TL hala elime ulaşmadı. Beni 1 yıldır oyalayıp çözüm bulamadıkları için bu siteyi güvensiz buluyorum. Bana geri dönüş yapmaları işimin çözüldüğü anlama gelmiyor.

1tarz Logo 1tarz 02 Ağustos 2018 14:46

Nurdan Ç. Sevgili Müşterimiz ; Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bulunmuş olduğunuz durum ile ilgili sizi aradık ve hemen araştırma işlemlerine geçtik.Sonuç alır almaz size dönüş yapacağımızdan endişeniz olmasın. 1 TARZ ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Unutmayın ki 7/24 yanınızdayız,mennuniyetiniz için buradayız. Saygılarımızla..

1tarz Logo 1tarz 02 Ağustos 2018 14:41

Nurdan Ç. Sevgili Müşterimiz ; Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bulunmuş olduğunuz durum ile ilgili sizi aradık ve hemen araştırma işlemlerine geçtik.Sonuç alır almaz size dönüş yapacağımızdan endişeniz olmasın. Modaspirit ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Unutmayın ki 7/24 yanınızdayız,mennuniyetiniz için buradayız. Saygılarımızla...

profile-icon Nurdan 27 Temmuz 2018 15:12

1tarz.com 'dan 155.90 TL’ye Ocak ayında almış olduğum montu bazı sebeplerden dolayı kargo bana ait olmak üzere geri iade etmeme rağmen bu zamana kadar boş sözlerle beni oyalayıp ilgisiz konuşmalarla paramı hala geri almış değilim. Bu site hiç güvenli değil. Alın terimle kazandığım parayı düpedüz aldılar.

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular