11 Şubat 2018
#10118151

1Tarz Resimle Alakası Olmayan Ürün!

1tarz.com (Barış Boran Ticaret) sitesinden satın aldığım elbise bana ulaştığında sitedeki ile hiç alakası olmadığı için iade ettim. Ücret iadesi olmadığını ve yeni bir ürün seçmemiz gerektiğini söylediler. Yeni gönderdikleri ürün de resimdekinden farklı gelince ücret iadesi için tekrar gönderdim.
Gönderdiğim ürünü tekrar aynen bana gönderdiler ve bu ürünün tekrar benden ücretini aldılar. Aynı ürüne iki kat fiyat ödemiş oldum. Firma tekrar geri gönderin başka ürün seçin gönderelim diyerek, bana iki kat bedelle alışveriş yapmayı dayattılar. Bu süreçte toplamda 4 kez kargo ücreti ödedim.
Defalarca aramamdan sonra bana yine farklı ürün gönderdiler ancak bunların da resimdekiler ile hiç alakası bile yoktu.

İbrahim İbrahim 903 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı10 Nisan 2018

    Merhaba şikayet var sitesinde durumu paylaştıktan sonra site yetkilileri bize ulaştılar ve ürünü iade ederek parayı geri alabileceğimizi söylediler. Ürünleri kargo ile 1Tarz yetkililerine gönderdik ve sonrasında ücreti iade ettiler. İlgileri için 1Tarz yetkililerine ve çözüme yardımcı olduğu için Sikayetvar.com sitesine teşekkür ederiz.

  • 1tarz Temsilcisi13 Şubat 2018

    Merhaba Memnun kalmadığınız alışveriş sonucunda telefon ile görüşmemizde değişim ve iade hakkımızı kullanmayı tercih ettiniz. Firmamız Müşterilerimizin değişim ve iade işlemleri yasal süre içinde gerçekleşmektedir. İşleminiz ürün bize ulaştıktan sonra yasal süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla. 1tarz.com

Ziyaretçi Yorumları