13 Şubat 2018
#10126222

1Tarz İade Ücretin Yapılmaması

1tarz firmasından almış olduğum mont 23/01/2018 tarihinde elime ulaşmış ben onu 24/01/2018 tarihinde tekrar iade etmiş bulunmaktayım. Aras Kargo'dan iadenin tarafınıza ulaştığı bilgisini aldığımda firmanızı birkaç kere aramış 14 iş günü yasal süreç olup tarafınıza mesaj ile bildiri yapılacak bilgisini aldım. 20 iş günü doldu tekrar aradığımda personelinizin kaba tavırları ve yasal sürecin 30 iş günü olduğu bilgisini öğrenmekteyim. Benim kim olduğumu bilmeden kontrol etmeden geçici bilgilerle telefonu sürekli kapatmaktadırlar. Boran ticaretin işini ciddi yapmasını rica ederim. Ona keza zaten firmanız hakkında iade tutar ve personelinizin tavırları ile ilgili bir çok şikayet okudum. Bunları daha önce okumuş olsaydım firmanızı tercih etmem tabi ki mümkün olmayacaktı. Siparişimin iadesi konusunda lütfen tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

Sevil Sevil 1.781 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevil'in Teşekkür Mesajı14 Şubat 2018

    Merhaba, firma tarafımı dün akşam aramış vermiş olduğum IBAN numarama iade işlemini bugün gerçekleştireceğini söylemiştir. Fakat iade yapılmamıştır teşekkürler.

  • Sevil14 Şubat 2018

    Merhaba, iade süreciniz 14 gün evet bunu biliyorum süreci geçirdikten sonra yani dün aradım. Telefonu cevaplayan iki ayrı bayan benim işlemimi kontrol etmeden sert davranışlarla beni tersledi. Biri sürecin 30 gün diğeri 20 gün olduğunu iade gerçekleştiği zaman tarafıma mesaj geleceğini söyledi. Bu şekilde olur mu diye söylediğimde beni tersleyerek telefonu kapattılar. Bütün sitelerden alışveriş yapıyorum bu kadar saygısız bi firma ilk defa görüyorum. Siteyi incelediğimde durumu yaşayan bir çok müşterinin aynı şikeyetlerini okudum saygısız personel ve iade sürecinin 3-4 ay geçmesine rağmen hala yapılmaması gibi. Boran ticaret adını lekemek istemiyorsa öncelikle personeline davranış dersi vermeli yoksa daha çok şikayet alır.

  • 1tarz Temsilcisi13 Şubat 2018

    Merhaba. İade ürününüz 28.01.2018 tarihinde sistemimize işlenmiştir. Sitemiz iade koşullarında göründüğü gibi iade işlemi ile ilgili süreç 14 iş günüdür. İşleminiz ürün bize ulaştıktan sonra bu süre içinde gerçekleştirilecek ve size bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. 1tarz.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler