04 Ocak 2018
#9981138

1Tarz İade Kabul Etmiyor

1tarz ismiyle internet üzerinden satış yapan Boran Tticaret isimli mağazadan aldığım ürünü iade etmek istedim. Ama ürünü faturasız yolladıkları için iade kabul etmiyorlarmış. Kargoda kaybolmuştur yapabileceğimiz bir şey yok diyerek müşteri memnuniyetine “ne kadar önem verdiklerini” gösterdiler. Kargo firması faturanın kendilerinde olmadığını söylüyor. Boran Ticaret efatura kullanmadıklarını söylüyorlar. İlgisiz bu firmadan şikayetçiyim.

Nurcan Nurcan 2.900 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurcan29 Ocak 2018

    1tarz.com sitesinden yaptığım alışveriş sonucu ürün faturasız yollandı. İadesini faturasız olduğu için sanki benim kabahatimmiş gibi kabul etmediler. Buraya şikayet metni yazdığımda firmadan Ahmet bey aradığı ürünümü iade alacaklarını söyledi. Şikayetimin altına Ahmet beyin ısrarıyla teşekkür ederim yazdım. Boşa harcadığım paranın üstüne Kargo parası verip yeniden yolladım ürünü iade için. Onlar da sanki iade sözünü veren kendileri değilmiş gibi ürünü tekrardan bana yollamışlar. Kısacası berbat bir firma. Sakın ha buradan alışveriş yapma hatasına düşmeyin.

  • Nurcan16 Ocak 2018

    Teşekkür ederim

  • 1tarz Temsilcisi16 Ocak 2018

    Merhaba: İade işleminiz ile ilgili kargo firmasında kaynaklı hata sonucu ürün bize faturasız olarak ulaşmış ve işleminiz ile ilgili sorun oluşmuştur. Sizinle yaptığımız görüşme sonucu işleminiz en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla. 1tarz.com

Ziyaretçi Yorumları