Toplam çözüm sayısı
..
1tarz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gülşen'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

1tarz Ürün Görselden Farklı Para İadesi Yapılmıyor!

3029görüntüleme
Gülşen
Gülşen 03 Ocak 2019 19:05
1tarz Ürün Görselden Farklı Para İadesi Yapılmıyor!
1tarz Ürün Görselden Farklı Para İadesi Yapılmıyor!

15 Ekim'de Boran Ticaret yani 1tarz'dan alışveriş yaptım ve maalesef ürün bedeni yanlış geldi ürünü geri iade etmek istedim. Bunun olamayacağını başka bir ürün ile değişim yapılacağını söylediler. Bunun üzerine başka bir ürün sipariş verdim tabi bu süreçte defalarca bilgisiz ve sorumsuz kişilerle muhatap oldum. Sonra paramı alamayacağını anladığım için de başka bir ürün sipariş vermek istediğimi dile getirdim bugün siparişim geldi ama istediğim ürünle alakası yok hem çok kalitesiz hem de model alakasız toplam da 200 TL verdim 50 TL bile etmeyen bu ürüne kesinlikle bu siteden hiçbir şey almamanızı gerekirse yasal hakkınızı kullanmanızı istiyorum bu mesaj sonra artık uğraşmak istemiyorum çünkü sinirlerim bozuldu neredeyse 3 aydır bu kişilerle muhatap olmak zorunda kaldım başımın gözümün sadakası olsun Allah'a havale ediyorum.

3 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi06 Ocak 2019 19:54
 

Modasprit, 1tarz, bu da Moda olsun Bu üç internet mağazasının sahibi boran tic. İnternetten satış yapan bu sahtekar firmadan alım yapmayın iade ürünlerde paranızı alamıyorsunuz yetkiliye ulaşamıyorsunuz telefon numarası yanlış müşteri hizmetleri sadece satış anında cevap veriyorlar iade ya da paranızı sorduğunuzda cevap yok yalancı bir firma sipariş vermeyin paranıza da yazık zamanınıza da... İnternette ürünler altına olumsuz yorum yapınca beni hem Facebook hem de Instagram'da engellediler böyle bir firma sakın bu firmanın tuzağına düşmeyin. Boran tic. Manisa da bir firmaymış.

Ziyaretçi
Ziyaretçi07 Ocak 2019 07:33
 

Selamlar ben bu firma ile birebir muhatap oldum. Tam 2 ay uğraştım ve sonunda gidip paramı aldım. Fakat kendi yazımdada belirttiğim üzere bu firma 2 katlı üstte muhasebe ve çağrı merkezinde çalışan elemanlar alttada iğrenç birkaç tane tezgahla malları dikip dikip kargoluyorlar. Ben oraya gittiğimde inanmazsınız ama koca koca çuvallarla iade edilen mallar gelmişti kargodan. Tanıdığınız herkesi uyarın bu firma birden fazla isimle internetten satış yapmaktadırlar. Adresleri günzelyurt Mahallesi 5775 sokak no. 9-a tekstilciler sitesi Yunusemre Manisa diye geçiyor. Firmaya gittiinizde firmanı kapısında 2 tane çoban köpeği ile sizi karşılayıp gözünüzü korkutmaya başlıyorlar. Firma sahibi kabadayı hareketleri olan bir kişi. Karşısındakileri Tehdit etmekte bir sıkıntı görmüyor.

Ziyaretçi
Ziyaretçi07 Ocak 2019 13:27
 

Devrim Pınar Özgüven & Ercan Endican bilgilendirme mesaj ve paylaşımınız için 🙏

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Şikayetvar’ı ziyaret amacınıza dönük tek soruluk anket için 8-10 saniyenizi bize ayırır mısınız?

Benzer Şikayetler