sta-1-hoverYetersiz Çözüm

1Tarz Para İadem Yapılmıyor

Merve Merve04 Aralık 2017 12:05

21 gün oldu halen para iadesi bekliyorum. Her sorduğumda bu hafta muhasebe halledecek denildi ismim soy ismim numaram alındı size dönüş yapılacak denildi arayan soran yok. Alırken parayı öderken iyi her şey tıkır tıkır işliyor iadeye gelince neden bu bekletme? İade süremiz 14/20 gün deniliyor bugün 21. gün diyorum halen bu hafta içinde halledilecek diye cevap geliyor pes! Mail atın dendi mail atıyorum dönüş cevap yok sitede yazan telefonu açan yok online müşteri destek hattı desen muhasebe dönecekten başka bir şey demiyor!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 19 Aralık 2017 12:29

Arkadaşlar 36.gün sonunda para iadem yapıldı. Lütfen üşenmeyin pes etmeyin yerine başka ürün almaya çalışmayın bir önceki yorumda yazdığım yerlere şikayetinizi yapın paranızı alın.

profile-icon Merve 13 Aralık 2017 10:19

Arkadaşlar lütfen üşenmeyin gidip savcılığa suç duyurusunda bulunun ve bulunduğunuz ildeki ticaret sicil il müdürlüğüne şirketin incelenmesi için dilekçe yazın. Ben yaptım ne kadar çok başvuru olursa o kadar iyi. Ortada açık bir site var ve resmen bağıra bağıra insanlar dolandırılıyor şikayetleri okuyun 2015 den beri aynı durum ve herkes şikayet ettiğini yazmasına rağmen açık kalan bir site! Bizim 50-60-100 TL lerden geçtim yeter ki şu site kapansın ve başka insanlar mağdur olmasın. Ortada bir site şahsın adı T.C. si adresi her şeyi belli maliye bakanlığından onaylı fatura basıyor her şeyi apaçık! Yani resmen diyor gelin dolandırayım! Bu kadar kolay olmamalı!

profile-icon Merve 07 Aralık 2017 16:50

1TARZ.com para iademle hiçbir şekilde ilgilenmiyor dönüş yok. Bugün itibari ile Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum savcılığa suç duyurusunda bulundum ve en önemlisi ticaret sicil il müdürlüğüne şirketin incelenmesi için gerekli işlemleri yaptım başka insanlar mağdur olmasın!

profile-icon Merve 06 Aralık 2017 09:57

1tarz.com para iademi yapmadığı gibi müşteri desteği arayıp ağzımın payını verdi yapmıyoruz iadenizi deyip telefonu yüzüme kapattı! Sakın güvenmeyin sakınn!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler