Toplam çözüm sayısı
..
1tarz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

1tarz Para İadem Yapılmadı!

1.237görüntüleme
Sibel
Sibel 29 Kasım 2018 10:38

Yaklaşık 1 ay önce 149. TL'lik bir eşofman siparişi verdim. Eşofmanım geldiğinde fermuar ters dikilmiş ve görsellerde ki kalitede değildi. Parakargoya kapıda ödeme yaptım. Firmayı aradım durumu bildirdim Sürat Kargo ® ile verdikleri bir referans numarasıyla geri gönderin hemen para iadenizi yapacağız dediler. O gün iadeyi yaptım. Firmayı defalarca aradım her defasında muhasebeden sizi arayıp IBAN'ınızı alacaklar dediler fakat kimse geri dönmedi 0236 236 5282 numaralı telefonları iptal olmuş ulaşamadım. Sitelerinden aldığım 0552 231 0*** numaralı telefon çalıyor açılmıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sibel
Sibel29 Kasım 2018 11:51

Bu firmadan 1 ay önce 149.99 eşofman aldım. Ücreti kapıda ödeme ile peşin uyaptım. Ürün hatalıydı aradığımda iade edin paranızı hemen iade edelim dediler. Ürünü gönderdim. Firmayı aradım muhasebe sizi arayıp ıbanınızı alacaklar dedilerdefalarca aradım geri dönüş olmadı. Şimdi de aradoığım numara iptal olmuş sitelerine konulan farklı 0552 231 09 29 numaralı telefon hiçbir şekilde cevap vermiyor. Tüm bunlara rağmen bu sahtekar insanları dolandıran firma hala aktif bir şekilde satışlara devam ediyor. Neden bu dolandırıcılara müdahale edilmiyor ve insanları dolandırmalaraına izin veriliyor. Bu firma sadece bana değil bir çok kişiye bunu yapıyormuş (benim ürünümde fermuar ters dikilmişti) bu tarz eksik veya hatalı ürün gönderip geri iade alıp paraları cebe atıyorlarmış. Duruma acele müdahale edilmesini gerekli birimlerden rica ediyorum.

Sibel
Sibel29 Kasım 2018 11:53

Bu firmadan 1 ay önce 149.99 eşofman aldım. Ücreti kapıda ödeme ile peşin uyaptım. Ürün hatalıydı aradığımda iade edin paranızı hemen iade edelim dediler. Ürünü gönderdim. Firmayı aradım muhasebe sizi arayıp Ibanınızı alacaklar dedilerdefalarca aradım geri dönüş olmadı. Şimdi de aradoığım numara iptal olmuş sitelerine konulan farklı 0552 231 09 29 numaralı telefon hiçbir şekilde cevap vermiyor. Tüm bunlara rağmen bu sahtekar insanları dolandıran firma hala aktif bir şekilde satışlara devam ediyor. Neden bu dolandırıcılara müdahale edilmiyor ve insanları dolandırmalaraına izin veriliyor. Bu firma sadece bana değil bir çok kişiye bunu yapıyormuş (benim ürünümde fermuar ters dikilmişti) bu tarz eksik veya hatalı ürün gönderip geri iade alıp paraları cebe atıyorlarmış. Duruma acele müdahale edilmesini gerekli birimlerden rica ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon