sta-1-hoverYetersiz Çözüm

1Tarz Muhatap Bulamıyorum

Aslı Aslı2 yıl önce

1tarz.com'dan 3'lü eşofman takımı aldım kapıda ödeme ile resimdekiyle gelen arasında dünyalar kadar fark var siteden görüşüp hemen ertesi gün kargoyla ürün iadesi yaptım benden IBAN numarası ve bilgilerimi istediler 14-20 gün içerisinde iade yapılacak dediler 21 Ocak'ta mail attım bilgileri 5 Şubat'tayız hala ödeme yapılmadığı gibi görüştüğümde benden tekrar bilgilerimi istiyorlar tekrar veriyorum sonuç yok benden tekrar bilgileri istiyorlar şaka gibi verdikleri telefon numarasına kimse cevap vermiyor çok yoğunlarmış... Kargo takip numaram 20292985232147.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aslı 2 yıl önce

1tarz.com nasıl bir firma ve hala nasıl satış yapıyorlar anlamak mümkün değil hala para iadesi bekliyorum muhatap bulamıyorum çözümü yok mu acaba yardim bekliyorum

profile-icon Aslı 2 yıl önce

Pazartesi ödeme yapılacak dendi hala bir ödeme yok!

profile-icon Aslı 2 yıl önce

Benimle irtibata geçtiler teşekkürler... .

1tarz Logo 1tarz 2 yıl önce

Merhaba. İade işlemi ile ilgili süreç 14 iş günüdür. İşleminiz ürün bize ulaştıktan sonra bu süre içinde gerçekleştirilecek ve size bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. 1tarz.com Arkadaşlarımız sizinle iletişim kurmak üzere aradı. Ama size ulaşamadılar. Konu ile ilgili tarafınıza tekrar arama yapılacaktır. 0*** *** 4660 numaramızdan sizi aradık.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler