Toplam çözüm sayısı
..
1tarz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

1Tarz Kalitesiz Ürünler Gönderiyor!

2458görüntüleme
Öznur
Öznur 10 Kasım 2017 15:12

Facebook üzerinden reklam yapan 1 Tarz diye bir yerden penye üstlük aldım. Boran Ticaret. Telefon: 0552 23**9 29. [email protected] ücreti 85 lira. Geldi ki çok bayağı. Mesafeli satış sözleşmesi hakkım gereği iade ettim, telefonla bildirdim, paramı 25 gün içinde iade edeceklerini söylediler. Şimdi iki telefonlarına da ulaşılamıyor. Hakkımı yasal yollarla arayacağım. Size de şikayet etmiş olayım.

Öznur
Öznur15 Kasım 2017 23:21

5 gün önce 1Tarz diye bir firma hakkında tarafınıza şikayette bulundum, çünkü firmanın tlflarına ulaşılamıyordu. Şikayetten sonra aramaya devam ettim. Ya firmaya ulaşamadım ya da firma olarak iade sürelerinin 25 gün olduğu söylenerek bekletildim. Bugün, iademin 15. günü firmanın ödeme görevlisi Hüseyin Bey tarafından aranarak şikayetimi hemen kaldırmam halinde paramın 25 günlük süreyi beklemeden bugün iade edileceği söylendi. "İade edin, şikayetimi kaldıracağım" dediğimde de; 1- Bununla ilgili bir dekont veya belge veremeyecekleri, 2- İadeyi İban numarasına değil de -ne hikmetse- bana jest yapıp hızlı olsun diye kartıma iade edeceği, bunun da ancak beş güne kadar hesabıma yansıyacağı, 3- Şikayeti kaldırmazsam Sikayetvar.com'la bağlantımın önce bir süre için, sonra tamamen kesileceğini gibi çelişkili ifadeler kullanınca size danışmadan şikayetimi kaldırmadım. Beni aydınlatır mısınız?

Öznur
Öznur15 Aralık 2017 11:55

Bu ücret iadesi lütuf değil, olması gerekendir. Benim paramı 1.5 ay beklettiler. Binlerce kişinin milyonlarca lirasının onlarda kaldığı düşünülürse paradan para kazanmaları işten değil. Birçok insanın mağduriyeti de ortada. Teşekkür de etmiyorum.

1tarz Logo
1tarz15 Aralık 2017 23:24

Merhaba tabiki yinede anlayışınız için teşekkür ederiz. hatamız içinde özür dileriz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile