Cevaplar

profile-icon Sevil 14 Şubat 2018 16:35

Merhaba, firma tarafımı dün akşam aramış vermiş olduğum IBAN numarama iade işlemini bugün gerçekleştireceğini söylemiştir. Fakat iade yapılmamıştır teşekkürler.

profile-icon Sevil 14 Şubat 2018 10:38

Merhaba, iade süreciniz 14 gün evet bunu biliyorum süreci geçirdikten sonra yani dün aradım. Telefonu cevaplayan iki ayrı bayan benim işlemimi kontrol etmeden sert davranışlarla beni tersledi. Biri sürecin 30 gün diğeri 20 gün olduğunu iade gerçekleştiği zaman tarafıma mesaj geleceğini söyledi. Bu şekilde olur mu diye söylediğimde beni tersleyerek telefonu kapattılar. Bütün sitelerden alışveriş yapıyorum bu kadar saygısız bi firma ilk defa görüyorum. Siteyi incelediğimde durumu yaşayan bir çok müşterinin aynı şikeyetlerini okudum saygısız personel ve iade sürecinin 3-4 ay geçmesine rağmen hala yapılmaması gibi. Boran ticaret adını lekemek istemiyorsa öncelikle personeline davranış dersi vermeli yoksa daha çok şikayet alır.

1tarz Logo 1tarz 13 Şubat 2018 21:21

Merhaba. İade ürününüz 28.01.2018 tarihinde sistemimize işlenmiştir. Sitemiz iade koşullarında göründüğü gibi iade işlemi ile ilgili süreç 14 iş günüdür. İşleminiz ürün bize ulaştıktan sonra bu süre içinde gerçekleştirilecek ve size bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. 1tarz.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler