Toplam çözüm sayısı
..
1tarz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Seçil'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

1tarz İade Ettiğim Ürünün Ücret İadesini Yapmıyor!

2657görüntüleme
Seçil
Seçil 31 Aralık 2018 01:57

Boran Ticaret'e ait 1Tarz.com sitesi üzerinden sipariş vermiş olduğum mont 06.12.2018 tarihinde elime ulaştı. Sipariş verdiğim görseldeki mont ile bana gelen montun alakası yoktu. İade talebinde bulundum. Tamam gönderin dediler ilgili kargoya yönlendirdiler. Kargo ücretini de kendim ödedim. Sonrasında bana 14-20 gün içinde paranın iadesi yapılacağı söylenmesine rağmen param ® iade edilmedi. Sorduğumda yatırılacağını söylenip bahanelerle geçiştiriyorlar. Firma ile ilgili olumsuz yorumları sonradan okudum. Benim gibi mağdur birçok insan olduğunu gördüm.

Seçil
Seçil04 Ocak 2019 12:13

Hala karşımda muhatap bulamıyorum. Arıyorum açan yok. Hiçbir şekilde geri dönüş de yapılmıyor. Sorduğumda geçiştirmeye devam ediyorlar. Gerekli şikayette bulundum. Artık gerisini kendileri düşünsün.

1 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi02 Ocak 2019 14:21
 
1tarz İade Ettiğim Ürünün Ücret İadesini Yapmıyor!

15 Ekim'de Boran Ticaret yani 1 tarz'dan alışveriş yaptım ve maalesef ürün bedeni yanlış geldi ürünü geri iade etmek istedim bunun olamayacağını başka bir ürün ile değişim yapılacağını söylediler bunun üzerine başka bir ürün sipariş verdim tabi bu süreçte defalarca bilgisiz ve sorumsuz kişilerle muhatap oldum sonra paramı alamayacağını anladığım için de başka bir ürün sipariş vermek istediğimi dile getirdim bugün siparişim geldi ama istediğim ürünle alakası yok hem çok kalitesiz hem de model alakasız toplam da 200 TL verdim ürüne kesinlikle bu siteden ürün almamanızı gerekirse yasal hakkınızı kullanmanızı istiyorum bu mesaj sonra artık uğraşmak istemiyorum çünkü neredeyse 3 aydır sinirlerim bozuldu başımın gözümün sadakası olsun Allah'a havale ediyorum.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile