1Tarz Faturasız Ürün Gönderdi İade Almıyor!

Emel Emel08 Şubat 2018 21:15

1tarz.com adresinden aldığım 3'lü eşofman takımı tam bir pazar malı olup eşofman altı giyilemeyecek kadar dar, eşofman üstü giyilemeyecek kadar bol ve yeleği de dar geldi. Sanki üçü de farkbeden ve gerçekten çok kalitesiz. Faturasız gönderdiklerinden telefonla aradım ancak faturasız sipariş onayının çıkmadığını kargoda kaybolmuş olabileceğini söylediler. Kargo kendilerinde bir fatura olmadığını belirtiyor. Yapabilecek bir şey yok hanımefendi faturasız iade alamayız diye laubali bir tavırla karşılaştım üstelik. Bu siteyi okuyunca faturasız birçok ürün gönderdiklerini de gördüm. Keşke daha önce okusaydım bu yazıları. İade edemiyorum bile. Hoş iade edenler de parasını alamıyormuş zaten.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emel 11 Şubat 2018 22:47

Yanlış bilgilendirme yapmayınız. Kargo şirketi faturanın olmayışını kabul etmedi ki... Şirketi net olmayan bir bilgi için zan altında bırakmayın. Ayrıca ürünü daha kargolamadım yarın kargolayacağım size nasıl faturasız geldi ürünüm de işlemimde sorun oldu? Bakın yardımcı oluyorsunuz tamam teşekkürler, ama buraya yalan yanlış beyanda bulunmayın. Sırf şikayetimi kaldırmam ve süreçte çok ilgili bir hizmet verip hatanızı telafi etmişsiniz imajı yaratmanıza yardımcı olmam için yazdığınız bu tarz yazınıza onay vermiyorum. Bakalım yarın kargolayacağım ürünü. Artık iade için de bir dünya süre bekleriz. Ama 14 iş günü dolmadan Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım sonuçlanmazsa. Bu arada bilmeyenler, artık e devletten Tüketici Mahkemelerine şikayet iletiliyormuş ona bakacağım şimdi.

1tarz Logo 1tarz 11 Şubat 2018 15:47

Merhaba: İade işleminiz ile ilgili kargo firmasında kaynaklı hata sonucu ürün bize faturasız olarak ulaşmış ve işleminiz ile ilgili sorun oluşmuştur. Sizinle yaptığımız görüşme sonucu işleminiz en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla. 1tarz.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular