sta-1-hoverYetersiz Çözüm

1tarz Farklı Ürün Gönderildi Bir Ay Oldu Para İadesi Yapılmadı!

Ercan Ercan 1 yıl önce

Boran Ticaret firmasından 13.09.2018 tarihinde eşime bir kıyafet aldık. Fakat resimdeki ile alakası olmayan bir kıyafet geldi. Aynı gün bunların anlaşmalı kargosu olan Sürat Kargo ile 212135***8277 irsaliye numaralı gönderi ile Firma adresine kıyafeti geri gönderdik. Bir aydan beri paramız geri gönderilmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ercan 1 yıl önce

Firma ile ilgili bilgi almak isteyen herkes bana ulaşabilir. Yapmanız gereken tek şey bu firmadan uzak durmak ve başınıza bir şey geldiyse derhal bunlar hakkında üşenmeden dava açmak olmalıdır. İrtibat için telefon numaram 0.507.506.34.34

profile-icon Ercan 1 yıl önce

Arkadaşlar 30 Ekim 2018 tarihinde işimi gücümü bırakıp firmanın adresi olan Yunusemre Güzelyurt mah. 5775 sokak no... 9-a Manisa'ya gittim. Firma sahibi barış boran adlı şahıs ile görüşüp paramı istedim. Her zamanki gibi başlarından savmak istediler. Ben paramı alana kadar gitmeyeceğim deyince olaylar farklı gelişmeye başladı. Tehditler depodan adam çağırın benim için atın şu adamı demeler vs. Vs... Adamlar öyle bir tezgah kurmuşlarki inanamazsınız. Bahse konu adreste 2 katlı bir yerleri var. Alt katta 10-15 tane makine ve başlarında insanlar bir şeyler dikiyorlar. Üst katta çağrı merkezi kurmuşlar altta diktikleri sözde kaliteli ürün adı altındaki malları pazarlıyorlar. Size söyledikleri muhasebeci üst katta çağrı merkezi ile odaları yan yana olan bir yer. Asıl bu işleri organize eden kişi firma sahibi barış boran. Onun izni olmadan muhasebeci para falan iade etmiyor. Bunlar bugün itibari ile edindiğim gözlemler. Saat 15.15 itibari ile paramı (69.94 TL) ıban numarama ait bankaya göndermişler. Fakat bu kişiler teşekkürü asla hak etmiyorlar. Lütfen tanıdığınız herkesin bilgisi olsun ki bunlarla alışveriş asla yapılmaz.

profile-icon Ercan 1 yıl önce

www.1tarz.com adlı internet sitesi üzerinden satış gerçekleştiriyor bu dolandırıcı firma. Ve çok dikkat etmenizi rica ediyorum tüm halkımızdan. Bu tarz olayla karşılaşan herkesi savcılığa suç duyurusunda bulunmalarını tavsiye ediyorum. Bir ülkede bu kadar kolay olmamalı insanları aptal yerine koymak.

profile-icon Ercan 1 yıl önce

Bu dolandırıcı firma ile yaptığım tüm yazışma ve konuşmalar kayıt altındadır. İsteyen herkese bunları gönderebilirim. Bu firma ile yaptığım tüm konuşmalarda kayıt altına alıyorum diye uyardım ama adamlar öyle laçka olmuşlarki umursamıyorlar bile.

profile-icon Ercan 1 yıl önce

Ha bu arada bu dolandırıcı firma ile her gün defalarca kez gerek WhatsApp üzerinden (0.506.156.43.33) gerekse 0.236.232.52.82 numaralı telefondan irtibat halinde olmama rağmen maalesef bizi aptal yerine koymaya devam ediyorlar. Eğer herkese yazdıkları cevap gibi bana da ulaşamadık derlerse dünyanın en büyük yalancısıdırlar. Telefonum 24 saat açık. 0.507.506.34.34 hodri Meydan bakalım.

profile-icon Ercan 1 yıl önce

Bahse konu firma Manisa Güzelyurt Mahallesi 5775 sokak no. 14 tekstilciler sitesi blokları Yunusemre Manisa diye geçiyor ve internetten kılık kıyafet satışı ile uğraşıyor. Benden başka bir çok müşteriyide aynı yolla dolandırmışlar. Barış boran'in sahibi olduğu bu firma hakkında savcılığada suç duyurusunda bulunacağız. Lütfen bu dolandırıcılardan alışveriş yapmayın.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler