1Tarz Bu Kadar Olmaz!

Songül Songül24 Ağustos 2015 16:44

Bu siteden bir ürün sipariş ettim dalga geçer gibi net cevap vermedikleri gibi ürün elime geçmedi, üstüne hakaret işittim, ilk işim avukata savcılığa şikayet etmek! Paramı iade istiyorum, ne ürün ne de paranı iade ederim diyor!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

1tarz Logo 1tarz 05 Eylül 2016 12:37

Merhaba, Müşterimizin şikayeti üzerine ilgili dönemde şikayeti çözüme kavuşturulmuştur.Ücret iadesi müşterimizin hesabına aktarıldı.Müşterimizle telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması için gerekli işlemler sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaya devam ediyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmaya verdiğimiz önemden dolayı, önerileriniz ve tavsiyeleriniz bizim için çok değerlidir. Saygılarımızla, 1tarz.com

profile-icon Songül 24 Ağustos 2015 15:57

Merhabalar 1 hafta önce bir ürün sipariş ettim k. Kartından ödemesi yapıldı. Benimle ilgilenen bir bey pazartesi kargonun çıkacağını söyledi ve bugün cuma halen kargom gelmedi tekrar aradım pazartesi çıkar demiştiniz cuma oldu bugün dedim bir sürü şey anlattı paramın iadesini istiyorum dedim parada yok üründe yok dedi. Sizi şikayet edeceğimi söyleyince hakaret işitim lütfen bana yol gösterin parasını geçtim vermesin ben böyle bir terbiyesizlik görmedim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler