Toplam çözüm sayısı
..
1tarz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

1tarz Aynı Ürün Gelmemesi!

1133görüntüleme
Nihat
Nihat 04 Mart 2019 16:31

Verdiğim etek siparişi 2 gün sonra elime ulaştı ve açtığım da paketi şok oldum resimdekiyle hiçbir alakası yok! İade yapacağımı söylediğim zaman ya iadesi yok diyor ya da para iadesi yapmıyorlar.

Nihat
Nihat04 Mart 2019 18:02
1tarz Aynı Ürün Gelmemesi!
1tarz Aynı Ürün Gelmemesi!

Merhaba 1tarz sitesinden alışveriş yaptım ama ürünüm kalite olarak kötü geldi giyilecek şekilde gelmedi resimdekiyle alakası yok. Sitede iade hakkı olduğu yazıyor "Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır." bu yazı yazdığı halde iade olmadığı söyleniyor. Gerekli yerlere şikayet edeceğim.sipariş verirken her şey güzel iade ve değişim olduğu söyleniyor iade etmek istediğinde iade olmadığını söylüyor. 

Nihat
Nihat05 Mart 2019 09:24
1tarz Aynı Ürün Gelmemesi!
1tarz Aynı Ürün Gelmemesi!

Merhaba 1tarz sitesinden alışveriş yaptım ama ürünüm kalite olarak kötü geldi giyilecek şekilde gelmedi resimdekiyle alakası yok. Sitede iade hakkı olduğu yazıyor "Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. " bu yazı yazdığı halde iade olmadığı söyleniyor. Gerekli yerlere şikayet edeceğim insanları kandırıyor sipariş verirken her şey güzel iade ve değişim olduğu söyleniyor iade etmek istediğinde iade olmadığını söylüyor.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler