1Tarz 4 Üründen İki Adedi Doğru İki Adedi Yanlıştır İstenen Ceket Gelmemiştir

Gül Gül2 yıl önce

Aynı üründen iki adet ve eksik ürün gönderildi telefonla iletişim sağlanamamıştır. Müşteri telefonlarına cevap verilmemektedir. Seri:a no:2976** numarafaturada ki 4 üründen iki adedi doğru iki adedi yanlıştır istenen ceket gelmemiştir. Siyah bluzdan iki adet gönderilmiştir iki adet bluzun geri iade alınmasını ve ücretin tarafıma iadesini talep etmekteyim. Bununla birlikte mail adresiniz kullanılmamaktadır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gül 2 yıl önce

Size telefonla bile ulaşamadım sanırım müşteri olarak bu gibi aksi bir durum da öncelikle telefonla iletişime geçme isteğimin doğal olduğunu düşünüyorum iade şartlarınızı okudum ve aşamalarını biliyorum sadece talebim telefonla ulaşamamak tuhaf bi durum buradan ulaşmayı istemezdim teşekkür ederim iyi çalışmalar

1tarz Logo 1tarz 2 yıl önce

Merhaba değişim ve iade işlemi için yapacağınız işlemler sitemizde iade ve değişim koşulları bölümünde yazmaktadır. Bu işlemleri aşama aşama gerçekleştirdikten sonra iade ve değişim işleminiz tamamlanacaktır. Ürünleriniz firmamıza teslim edildikten sonra size değişim ve iade departmanına yönlendirileceğiniz bir sms gelecek . Şuan ürünleriniz bize teslim edilmemiştir. Şikayetinizi dikkate alıyoruz öncelikle ama müşterimiz olarak sizinde gerçekleştirmeniz gereken işlemleri yapmanızı rica ediyoruz. teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler