Toplam çözüm sayısı
..
1453 Osmanlı ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Serap'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Isparta 1453 Osmanlı Cafe Gereksiz Pahalı

1845görüntüleme
Serap
Serap 05 Kasım 2019 16:03

Fiyatlar gereksiz pahalı ve Isparta şubesinde yediğimiz Kervansaray denilen et çok kötü kokuyor ve lezzeti de çok kötüydü müşteri memnuniyeti desen asla yok, samimiyet denilen bir şey yok, beklentimin çok çok altında görüntüsüyle asla uyuşmayan bir mekan...

2 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi09 Kasım 2019 23:24
 

Serap hanım öncelikle Mekanmıza ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz. Yeni açılan bir mekanda her şeyin çok taze olduğunu siz de takdir edersiniz. Tüm ürünlerimizi titizlikle seçtiğinizi bilmenizi isteriz Keşke damak tadınıza uyumadığını arkadaşlara söyleseydiniz yerine derhal farklı bir şey sunabilirdik. En kısa sürede tekrar ziyaretinizi bekler memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmak isteriz.

Akın
Akın10 Kasım 2019 21:49
 

Serap hanım öncelikle mekanmıza ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz. Yeni açılan bir mekanda her şeyin çok taze olduğunu siz de takdir edersiniz. Tüm ürünlerimizi titizlikle seçtiğimizi bilmenizi isteriz. Keşke damak tadınıza uyumadığını arkadaşlara söyleseydiniz yerine derhal farklı bir şey sunabilirdik. En kısa sürede tekrar ziyaretinizi bekler memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmak isteriz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile