sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Isparta 1453 Osmanlı Cafe Gereksiz Pahalı

Serap Serap05 Kasım 2019 16:03

Fiyatlar gereksiz pahalı ve Isparta şubesinde yediğimiz Kervansaray denilen et çok kötü kokuyor ve lezzeti de çok kötüydü müşteri memnuniyeti desen asla yok, samimiyet denilen bir şey yok, beklentimin çok çok altında görüntüsüyle asla uyuşmayan bir mekan...

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Akın 10 Kasım 2019 21:49  

    Serap hanım öncelikle mekanmıza ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz. Yeni açılan bir mekanda her şeyin çok taze olduğunu siz de takdir edersiniz. Tüm ürünlerimizi titizlikle seçtiğimizi bilmenizi isteriz. Keşke damak tadınıza uyumadığını arkadaşlara söyleseydiniz yerine derhal farklı bir şey sunabilirdik. En kısa sürede tekrar ziyaretinizi bekler memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmak isteriz.

  • profile-icon Ziyaretçi 09 Kasım 2019 23:24  

    Serap hanım öncelikle Mekanmıza ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz. Yeni açılan bir mekanda her şeyin çok taze olduğunu siz de takdir edersiniz. Tüm ürünlerimizi titizlikle seçtiğinizi bilmenizi isteriz Keşke damak tadınıza uyumadığını arkadaşlara söyleseydiniz yerine derhal farklı bir şey sunabilirdik. En kısa sürede tekrar ziyaretinizi bekler memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmak isteriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler