1453 Osmanlı Kötü Kahvaltı!

Ayla Ayla29 Ekim 2018 22:07

Dün (28.10.2018) kahvaltıya gittik. Arkadaşım, ben ve 8 yaşındaki oğlum ile. 2 kişilik sini kahvaltı ve kavurmalı menemen söyledik. Yaklaşık 15 dakika sonra siparişlerimiz geldi ve masaya 2 adet çay bardağı getirdiler, 8 yaşındaki oğlumu sanırım bebek sandılar ve zorla portakal suyu getirdiler oğlum için. Bir serpme kahvaltı da olması gereken hiçbir şey yoktu diyebiliriz. Ya da ödediğimiz 100 TL karşılığında beklediğimiz kahvaltı sıfırdı.

Masamızda su başta olmak üzere, kaşar peyniri, tahin pekmez, meyve, tatlı, kuruyemiş (ceviz, kuru kayısı, kuru incir, kurum üzüm vs...) beyaz ekmek, zeytinyağı, kahvaltılık ezme, kızartma, yoğurt, peçete maalesef yoktu. Yaklaşık 15 dakika oğlumu doyurmak için harcadım. Sonra oğlumun elini yıkamak için lavaboya götürdüm döndüğümde kendim yiyecektim ki bir baktım masamızı toplamak için garson gelmiş dikilmiş. Şok oldum.

Hiçbir şey yemeden masamızı topladılar. Temiz bardak istemek için yaklaşık 10 dakika garson beklediğime mi yanayım? 100 TL ödeyip aç kaldığıma mı? Bu kadar reklam yapıp da hiç güzel olmayan kahvaltınıza mı davranışlarınıza 25 dakika da masamızın toplanmasına mı? Bu arada en önemlisi ise koskoca yerde 3 masa vardı, hani erkenden masamızı topladılar ya bekleyenler olduğu için falan değil yani...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular