11899 - Haksız Düzenli ve Sürekli Kazanç!

Gülten A. |

11899 numaralı servise abone olmadığım halde her hafta içerik servisi adı altında 8,39 TL abonelik ücreti kesilmiş. Bilerek isteyerek abone bile olmadığım bir servisten düzenli olarak para keserek para kazanmaya çalışmak doğru mudur, bu kazanılan para helal midir? Müşteri hizmetleri yapılabilecek bir şey yok bu parayı ödemeniz lazım diyor, almadığım bir hizmet için para ödemek zorunda bırakılmam hangi ahlaka sığar? Etik dışı olarak haksız kazanç elde edilmektedir. Bunun hemen durdurulmasını ve paramın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülten A.
  07 Ekim
  12:09

  İptal edilmesine ve faturama yansımaması gerekirken bu ay ki faturamda da 1 adet içerik ücretinin kesildiğini görüyorum. Tahminim bir önceki fatura kesim tarihinden sonra ancak dönem içi hareket olduğu için bunu iptal etmemişsiniz. Fakat ücretlendirildiği tarih hala benim şikayet tarihimden öncedir. Ayrıca bir önceki aydan fazladan kesilen ücret tutarı 59 TL olmasına rağmen tarafıma iade edilen 29 TL'dir. Durumu tarafıma yazılı olarak açıklayabilir misiniz?

 • Gülten A.
  08 Eylül
  23:23

  Belirtilen aksiyonların gerçekleştiğini gördükten sonra buradan geri bildirimde bulunacağım lakin bu düzenin doğru, düzgün ve adilane yürüdüğü anlamına gelmesi için bu tarz olayların bir daha kimsenin başına gelmemesi gerekir. Bu konuda daha vicdanlı hareket etmenizi rica ediyorum.

 • 05 Eylül
  12:44

  Sayın Kullanıcımız,
  Faturanız üzerinden düşüm gerçekleşmiştir.Hattınız kontörlü ise aynı gün faturalı ise bir sonraki dönem faturanızdan düşüm gerçekleşecektir.
  Saygılarımızla
  Müşteri Hizmetleri