05 Eylül 2016

11899 - Haksız Düzenli ve Sürekli Kazanç!

11899 numaralı servise abone olmadığım halde her hafta içerik servisi adı altında 8,39 TL abonelik ücreti kesilmiş. Bilerek isteyerek abone bile olmadığım bir servisten düzenli olarak para keserek para kazanmaya çalışmak doğru mudur, bu kazanılan para helal midir? Müşteri hizmetleri yapılabilecek bir şey yok bu parayı ödemeniz lazım diyor, almadığım bir hizmet için para ödemek zorunda bırakılmam hangi ahlaka sığar? Etik dışı olarak haksız kazanç elde edilmektedir. Bunun hemen durdurulmasını ve paramın iadesini talep ediyorum.

Gülten 388 Okunma

Cevaplar

  • Gülten07 Ekim 2016

    İptal edilmesine ve faturama yansımaması gerekirken bu ay ki faturamda da 1 adet içerik ücretinin kesildiğini görüyorum. Tahminim bir önceki fatura kesim tarihinden sonra ancak dönem içi hareket olduğu için bunu iptal etmemişsiniz. Fakat ücretlendirildiği tarih hala benim şikayet tarihimden öncedir. Ayrıca bir önceki aydan fazladan kesilen ücret tutarı 59 TL olmasına rağmen tarafıma iade edilen 29 TL'dir. Durumu tarafıma yazılı olarak açıklayabilir misiniz?

  • Gülten08 Eylül 2016

    Belirtilen aksiyonların gerçekleştiğini gördükten sonra buradan geri bildirimde bulunacağım lakin bu düzenin doğru, düzgün ve adilane yürüdüğü anlamına gelmesi için bu tarz olayların bir daha kimsenin başına gelmemesi gerekir. Bu konuda daha vicdanlı hareket etmenizi rica ediyorum.

  • 11899 Temsilcisi05 Eylül 2016

    Sayın Kullanıcımız, Faturanız üzerinden düşüm gerçekleşmiştir.Hattınız kontörlü ise aynı gün faturalı ise bir sonraki dönem faturanızdan düşüm gerçekleşecektir. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön