18 Ekim 2016 #6712591

11870 İzinsiz Abone Yapıldım!

11870 izinsiz bir şekilde abonelik yapmıştır. Telefona gelen abonelik mesajıyla bu durumdan haberimiz olmuştur. 11870'i arayıp böyle bir talepte bulunmadığımızı söyleyince aldığımız cevap "size mesaj atmışız siz de o mesajı reddederek bize geri dönüş yapmamışsınız. " oldu. Bu nasıl iştir nasıl ticarettir. İnsanlar telefonlarına gelen her mesajı cevaplamak zorunda mı!


Hiçbir hizmetini kullanmadığımız halde, abonelik istemediğimiz halde 72 lira fatura geldi ve öbür ay aboneliği iptal etmemize rağmen yine geleceği söylendi. Durup dururken başımıza açılan bu borcu kabul etmiyoruz ve ödemeyeceğiz. Bu resmen usulsüzlüktür. 11870 hakkında bunun gibi bir çok Şikayetvar. İnsanları böyle mağdur edemezsiniz. Bu konuyla ilgili şikayetimi BİMER'e ve savcılığa da bildireceğim. Tarafıma haksız yere kesilen bu fatura derhal iptal edilmelidir.

Aysel 1.901 Okunma

Cevaplar

  • 11870 Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Kullanıcımız, Faturanız üzerinden düşüm gerçekleşmiştir.Hattınız kontörlü ise aynı gün faturalı ise bir sonraki dönem faturanızdan düşüm gerçekleşecektir. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön