02 Şubat 2016

11870 Haksız Kazanç Yanıltmaca!

Turkcell hattımda anlam veremediğim bir artış olduğunu fark ettim ve bunun neticesinde Turkcell'i aradığımda hattınızdan 11870'e üyelik yapıldığını ve bu ücretlerin buna karşılık geldiğini söylediler. İnternette numara sorgulama diye arattığınızda kimbunumara.com isimli bir site gelmektedir. Buradan mobilsorgulama.com isimli başka bir siteye yönlendiriliyorsunuz. Sonuçta bu sitelerde tıkladığınız bir onay düğmesi neticesinde sizin mobil cihazınızın telefon numarası sizin bilginiz olmadan elde ediliyor (Bu tamamen hukuksuz - Bununla ilgili yargı önünde hesap vereceksiniz) ve siz farkında olmadan üyelik başlatılıyor. Hakkımı helal etmiyorum, bunun hesabını yargı karşısında vereceksiniz.

Ali 306 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Şubat 2016

    Firma beni aradı ve iban numarası alarak para iadesi yaptı. açıkçası bunu beklemiyordum. İnşallah hatalarından dönerek insanları bu şekilde şikayet mecralarına taşımazlar.

  • 11870 Temsilcisi18 Şubat 2016

    Sayın Kullanıcımız, Tarafınıza dönüş yapılarak gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Memnuniyetinizin sağlandığını ümit ederiz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön