31 Ekim 2016 #6817852

11870 Haksız Kazanç Sağlıyorlar!

Bundan 1 ay önce hiç farkına varmadan sitesine girip üye olmuşum. Mesaj da gelmiş üye oldunuz diye ben klasik reklam mesajları diye içeriğine de bakmadım. Aradan üç hafta geçiyor be benim 36 TL gidiyor boş yere. Şimdi giriyorum üyelik için ad soyad bilgilerini istiyor. O zaman girmeden nasıl üye oldum. Bu kadar haksız usulsüz kazanç sağlamak mümkün mü? Ben tek kuruşun hesabını yapıyorum geçinmek için. Boşuna gitti o kadar TL.
Her ne resmi yol varsa şikayet için başvuracağım hiç mi insafınız yok ya!

Züleyha 830 Okunma

Cevaplar

 • Züleyha01 Kasım 2016

  Merhaba Sorunu kısa sürede çözdüğünüz için teşekkür ederim. Gerçekten bu kadar çabuk beklemiyordum. İyi çalışmalar dilerim.

 • 11870 Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Kullanıcımız, Tarafınıza dönüş yapılarak gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Memnuniyetinizin sağlandığını ümit ederiz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

 • Züleyha31 Ekim 2016

  Ben üye olmak istemiyorum ki düşüm gerçekleşsin. Tuzak gibi bir sistem kurup para kesintisi yapıyorsunuz. Giden 36 TL ne olacak ben onu soruyorum.

 • 11870 Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Kullanıcımız, Faturanız üzerinden düşüm gerçekleşmiştir.Hattınız kontörlü ise aynı gün faturalı ise bir sonraki dönem faturanızdan düşüm gerçekleşecektir. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön