03 Şubat 2014

11870 Gereksiz Yere Hatta Tuyuyor

Bugün basit bir davanın sonucunu öğrenmek için uyap'la anlaşmalı olduğunu ileri süren mevzu bahis numarayı aradım. Tüm kimlik bilgilerimi verdim. Konuşma sırasında tahminimce kasıtlı olarak yapılan bir şey bu ( tüm 118 li no.larda oluyor ) hatta kalmam istendi. Zaten durduk yere sonucunu öğrenmek istemesem niye arayayım?


Sorgu için istenen '' bekleme '' süresinde hat kesildi ( tipik ) Görüşme süresi fuzuli harcanan 4 dakika kesilen ücret 8 lira . Hiçbir faydası olmayan , zararı dokunan uygunsuz , hatlar bunlar. Kimse parayı sokakta bulmuyor. Bu firma bana bir hizmet sunamadı. İnsanları bilinçli olarak oyalayıp görüşmeyi kestiklerine ikna oldum artık. 11870 paramı geri ödesin.

Firuze 1.022 Okunma

Cevaplar

  • 11870 Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Kullanıcımız, 11870 Rehberlik Hizmetleri ve Adalet Bakanlığı iş birliği ile verilen Uyap servisimizde gerekli bilgiler alınarak sorgulamalarınız yapılmaktadır. Tüm çalışanlarımızın önceliği sizlere en doğru bilgiyi vermektir. Hat kesilmesi sorununuz incelenerek tarafınıza gerekli dönüş sağlanmış olup gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Memnuniyetinizin sağlandığını umuyoruz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön