09 Nisan 2016

11870 Haksız Bir Şekilde Abonelik Başlatıyor!

www.kimbunumara.com sitesine cep telefonundan girilerek numara sorgulama yapıldığı takdirde "11870 süper üyeliğiniz başladı ücreti haftalık 12 TL/Aylık 48 TL'dir... . " şeklinde SMS gönderiyor. Normal bilgisayardan aynı siteye giriş yapıldığında telefon numaramızı alamadığı için ücret çıkaramıyorlar.

Siteye numaramızı bırakmıyoruz, kredi kartı bilgimizi vermiyoruz, SMS ile abone olmuyoruz. Buna rağmen numara bilgimizi alarak bizi hukuksuz bir şekilde sisteme dahil ediyor. Bu hukuksuz sistemin acilen engellenmesi gerekiyor. Bu sistem kabul edilemez. Okuma yazma bilmeyen biri bile sizin telefonunuzu kullanarak aynı mantıkla haftalık 12 TL değil milyarlarca lira alınmasına sebep olur. Hat sahibinin sözlü veya şifreli bir onayı olmadan bir sisteme abone edilmesi hukuka aykırıdır. Gerekli mercilere başvurularım başlamıştır.

Osman 221 Okunma

Cevaplar

  • 11870 Temsilcisi28 Nisan 2016

    Sayın Kullanıcımız, Faturanız üzerinden düşüm gerçekleşmiştir.Hattınız kontörlü ise aynı gün faturalı ise bir sonraki dönem faturanızdan düşüm gerçekleşecektir. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön