11870 Hakkında!

Hilal A. |

Telefonuma bir mesaj geldi ve üyeliğiniz 12 TL yazıyor. Eğer iptal edilmezse otomatik yenilenecek, aylık 48 TL yazıyor. Böyle bir haksız kazanç olabilir mi. Üye olmadım adını bile duymadım 11870' in. İptal edilirse bile 12 TL iade edilmeyecek yazıyor. Yasal olmayan bir mesajı dahi atıyorlar. Hiçbir şey zorla satılamaz. İptal ettim fakat ben paramı istiyorum gerekirse şikayet açacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilal A.
  09 Aralık
  00:28

  Siz nasıl bir firmasiniz paranın iadesi için kart bilgilerini istediniz. Siz dolandırıcı bir firmasiniz. Sizi mahkemeye vereceğim. Konusmalari kaydettim.

 • Hilal A.
  10 Kasım
  09:35

  Merhabalar, müşteri temsilleriniz defalarca benimle iletişime gecmeye calismis olsa ve bana ulasilamaz olsa telefonum acildigina arayani bil servisi kullandığım için bana bilgisi gelirdi. böyle bir durum olmadığını bile bile halen sahtekarlik yapmaya calisiyorsunuz. ücret iademin yapilmamasi durumunda gerekli adli islemleri baslatacagim

 • 05 Kasım
  10:38

  Sayın Kullanıcımız,

  Sistemde kayıtlı telefon numarasından müşteri hizmetleri yetkilileri defalarca sizinle irtibata geçmeye çalışmış ancak telesekreter ile karşılaşmıştır. Müşteri hizmetleri numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  Bilgilerinize sunarız.

 • Hilal A.
  04 Kasım
  18:25

  Merhabalar, Fas' a ait bir numaradan arama geldi ve bu numara dısinda bir numaradan arama almadim. Fas'tan arayacak haliniz yoktur herhalde.

 • 03 Kasım
  11:51

  Sayın Kullanıcımız,

  Müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle iletişime geçmeye çalışmış ancak başarılı olamamıştır. Memnuniyetiniz adına bizimle https://www.11870.com.tr/iletisim/formu/ bölümünden iletişim kurabilirsiniz.

  Saygılarımızla