05 Mayıs 2016

11833-Bunumarakimin.com Haksız Ücretlendirme!

05418090*** o.lu Vodafone abonesiyim. İnternette arama yaparken 16 Nisan 2016'da web sayfasına konan reklamlardan dolayı yanlışlıkla 11833'e abone olmuşum, aboneliği kabul ediyorum seçeneği yoktu. Abonelik mesajı olarak "11833 numara kimin servisi aboneliğiniz başlamıştır. Her hafta 50 sorgulama yapabileceğiniz paket ücreti vergiler dahil 4,90 TL'dir, iptal edilmediği sürece her hafta yenilenecektir." Şeklinde bir mesaj geldi.


Bunun üzerine nasıl olsa abone oldum diyerek 6 kez arama yaptım. 21 Nisan 2016'da ise aboneliğimin iptali için ilgili mesajın devamındaki işlemi uygulayarak üyelik iptalini gerçekleştirdim. 11883 arama sırasında iki kez kilitlendi ve site cevap vermedi. Buna rağmen toplam 8 kez site açmadan dolayı 8x4,90 TL para tarafıma fatura edilmiştir. 05418090*** no.lu Vodafone aboneliğine tahakkuk ettirilen paranın iade edilmesini talep ediyorum.

Ali 2.026 Okunma

Cevaplar

  • 11833-Bunumarakimin.com Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Ali Bey; Söz konusu işleminizle ilgili olarak servisimize kayıt olma işlemi sadece hattınızın takılmış olduğu cihaz üzerinden gerçekleştirilebilir. Yani siz kayıt işlemi gerçekleştirmediğiniz sürece bu işlem yapılamaz. İlgili sayfa üzerine ücret bilgisi ve servis kapsam bilgisi yer almaktadır. Sözleşme onayı ve sonrasında kayıt butonunu seçmeniz gerekir. Butona basmanız durumunda sözleşme onayı vermemiş iseniz uyarı ekranı ile sizden ek olarak onay istemektedir. İşlem sizin tarafınızdan gerçekleştirilmediği sürece yapılmamaktadır. Bu süreçler dışında sizin bilginiz dışında servis üyeliği başlatılamaz. İşlem gerçekleştirilen gsm numaranız tarafımızca bilinmediği için servis kullanım durumunuz ile ilgili detay paylaşmamız şu an için mümkün değil. Müşteri hizmetleri hattını arayarak veya info mail adresi ile detay almanız mümkündür. Yukarıda belirtilen iletişim kanalı üzerinden talebiniz doğrultusunda müşteri memnuniyeti adına tarafınıza gerekli destek sağlanacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön