28 Mart 2016

11833-Bunumarakimin.com Haksız Kazanç Ediniyorlar!

Vodafone Wi-Fi hizmeti kullanıcısıyım (hizmet numaram 054527846**) iznim olmadan 25.03.2016 saat 16.28'de "11833 Bunumarakimin" servisine üye yapılmışım. Daha önceleri de alt yapısını Vodafone'un oluşturduğu sitelere üyeliklerim gerçekleştirilmişti.

26.03.2016'da müşteri hizmetlerini aradığımda adının ne kadar doğru söylediğini bilmiyorum C** B. olduğunu söyleyen, müşteriyle nasıl konuşulacağını bilmeyen müşteri temsilcisi beyefendi kalıplaşmış üye olmuşsunuz, şu IP'den girmişsiniz söylemleriyle üyeliğimi iptal ettiğini fakat 4.90 ücret alınacağını tarafıma iletti.

Bu servis kesinlikle isteğim dışı yapılan bir üyelik ve bugüne kadar tarafımdan alınan ücretlerin iadesini istiyorum. Ayrıca hangi şartlarda hangi tarih ve saatte tarafımdan nasıl onay alınmış bunları öğrenmek istiyorum. Bu haksız kazanca hizmet eden Vodafone'u da kınıyor ve en kısa sürede tüm hatlarımı iptal edeceğimi bildiriyorum.

Murat 1.065 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Nisan 2016

    Üyelik başlattığınız hat bir wifi hattı ve telefonda takılı değil. Siz bana ulaşın ve bu kadar kolay olmayan onay gerektiren bu üyeliği nasıl yapabilmişim! Bir bilgi verin lütfen. Para kazanmanın daha adil insanları tuzağa düşürmeyen yolları var bence bu yollarla para kazanmaya çalışın. Hakkımı sonuna kadar arayacağım bilginiz olsun.

  • 11833-Bunumarakimin.com Temsilcisi31 Mart 2016

    Murat Bey; Söz konusu işleminizle ilgili olarak servisimize kayıt olma işlemi sadece hattınızın takılmış olduğu cihaz üzerinden gerçekleştirilebilir. Yani siz kayıt işlemi gerçekleştirmediğiniz sürece bu işlem yapılamaz. İlgili sayfa üzerine ücret bilgisi ve servis kapsam bilgisi yer almaktadır. Sözleşme onayı ve sonrasında kayıt butonunu seçmeniz gerekir. Butona basmanız durumunda sözleşme onayı vermemiş iseniz uyarı ekranı ile sizden ek olarak onay istemektedir. İşlem sizin tarafınızdan gerçekleştirilmediği sürece yapılmamaktadır. Bu süreçler dışında sizin bilginiz dışında servis üyeliği başlatılamaz. İşlem gerçekleştirilen gsm numaranız olmadığı için servis kullanım durumunuz ile ilgili detay paylaşmamız mümkün olmuyor. Müşteri hizmetlerimiz ile gerçekleştirmiş olduğunuz görüşmeniz için de görüşmenize ait tarih, saat ve numara bilgisini [email protected] üzerinden tarafımıza ulaştırmanız durumda kayıtlar incelenip memnuniyetiniz adına gerekli destek sağlanacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön