Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

101 Okey Plus Haksız Yere Ceza Yedim

profile
30 Mayıs
358

Oyundan haksız yere ceza aldım. Üstelik 100M çip aldım ve cezam kalkalı bir saat olmamıştı. Lütfen çipimle birlikte hesabımı geri verin. Böyle bir şey ilk defa duyuyorum. Nasıl olur da 1 saat içinde yine ceza alabilirim? Şaka gibi, çipimi iade edin. Lütfen, lütfen.

Birsen
30 Mayıs 05:56

Hızlandırılsın lütfen çipimi veya paramı geri istiyorum

Benzer Şikayetler

101 Okey Plus Ücretli Çip Pişmanlığı

profile
4 gün önce
14

Allah sizin bellanızı versin. 6 seferdir ücretli çip alıyorum. El bilerek param bitene kadar vermiyor ve bu sürekli oluyor. Lütfen gerekeni yapın, yoksa gereken yerlere dolaşım sağlanacak. Artık başvurulacak, çünkü yeter insanı sallık yerine koymamanız.

101 Okey Plus Ortaklaşa Bam Cezası

profile
1 hafta önce
147

Paramla hesabıma para aldım ve ortaklaşa hesaba girmekten bam yedim ve şu ki ortaklaşa hile yapıyorsam neden para verip çip alayım lütfen hesabı inceleyin gerekenin yapılmasını istiyorum. İlginiz için teşekkürler hile yapacak olsam neden paramla çip alayım haftada iki defa aldığım bile oldu. Bunu ne...

1

101 Okey Plus Para Ödedim Çip Yüklenmedi

profile
2 hafta önce
105

101 Okey Plus'ta 114.99'luk ürün aldım, fakat ödeme sırasında hata oluştu ve bu hata oluşmasına rağmen faturama ödemenin de bakiyesi yansımış ve oyunda herhangi bana herhangi bir çip yüklenmedi. Bu durumun acilen iptal edilmesini ve iade edilmesini istiyorum. Görselde mevcut 114.99 luk ödemede 1.500...

101 Okey Plus Uygulama Hatası Ve Yaşanan Kayıp

profile
2 hafta önce
126

Oyundayken masadan ayrıl sayfası ekranda duruyordu, ne okeyi görebiliyorum ne taş çekebiliyorum. 2 el boşu boşuna çipim gitti. Şimdi oynamaya korkuyorum, ilgilenin lütfen. Elimde kayıt var, görüntüde var. Ulaşırsanız bana gönderebilirim, size her şeyi teşekkürler.

101 Okey Plus Uygulama Hatası Ve Yaşanan Kayıp
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz