23 Eylül 2013

10 Senedir Aralıksız TTNET Abonesiyim Hız Sorunum Var!

Yaklaşık 10 seneden fazla aralıksız TTNET abonesiyim. AKK yani Adil Kullanım Kotasını geçtiğinden dolayı hızımın 3 Mbps olması gerekiyor. Benim hızım 2 Mbps bile değil. Müşteri temsilcisi bana metni okuyor.

Teknik bir sorunum var hızım olması gerekenden düşük. Ben hem eski ve sürekli bir abonenizim. Bana ayrıcalık tanımanız gerekirken, AKK geçtiğim için sanki cezalı duruma düşüyorum. Ben parasını ödediğim hizmetin karşılığını istiyorum. Bu mesajımdan sonra da farklı alternatifleri gözden geçireceğim.

Cengizhan 107 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön