10 Aydır Garanti Bankası Dosya Masrafımı İade Etmiyor.

Nihal İ. |

10 ay önce tüketici mahkemesinden lehime karar çıkmasına rağmen Garanti Bankası ödemeyi yapmıyor. Türlü bahanelerle beni bekletiyorlar. En son 5 ay önce telefonla konuştum, 3 aya anca sonuçlanır dediler. Arayan soran yok. Diğer tüm bankalar karardan 15 gün sonra ödediler. Ödemem yapılana kadar tüm sosyal medya hesaplarından konuyu iletmeye devam edeceğim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihal İ.
  08 Ekim
  14:14

  Garanti bankasinin yalan soyledigi tüm ses kayitlarinda mevcut. tüketici mahkemesinin kararindan hemen sonra beni arayıp bu tutarın yarisini odeyelim anlasmaya gidelim diyen kendileri. sonrasında karar ulasti ama bizde banka olarak itiraz ettik diyen kendileri. Gectigimiz gün en son buraya yaptığım sikayetten sonra beni arayan müşteri temsilcinin bize hiç karar ulasmamis tekrar gonderin demesi... Neden yalan soyluyorsunuz ve tuketiciyi oyaliyorsunuz. Pazartesi günü tekrar bu kez tüketici mahkemesine gidip bu para dışında tazminat davasida acacagim. Ve garanti bankasini tüm medya hesaplarindan rezil edeceğim... Sahtekar banka garanti

 • Nihal İ.
  29 Eylül
  13:55

  bugün beni müşteri temsilcisi arkadaş aradı ve tüketici mahkemesinden ellerine karar yazısının ulaşmadıgını ve kagıdı tekrar subelere goturmemı uygun bulunursa da odemenin yapılacağını söyledi. 10 ay önce çıkan karar diğer 2 bankaya ulaşıp Garanti Bankası'na ulaşmaması manidar. Bu da bir tur oyalama taktiği. Tüketiciyi ugrastırıp bezdirip bu işten vazgecmesini saglamak istiyorlar.

 • 29 Eylül
  10:19

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş