1 Günlük Samsung Note 3'ün Ekranında Çizikler Oluştu.

Cagla A. |

Haziran ayının 11'inde aldığım ve sadece bir gün kullanıp ekranda çizgiler oluşmaya başlayan Note3 telefonumu ayın 12' sinde İstanbul Bakırköy' de ki yetkili servisinize götürdüm. Adı yetkili aslında ekranda kullanırken oluşan çiziklerin hiç bir hata olarak görmeyen Samsung ayın 17' sinde bize iade etmek istedi. Tabiki almadım.

Tekrar yolladım ve para iadesi istedim. Aradan 8 gün geçti ama hala hiçbir bilgilendirme yok. Parayı tek seferde alan Samsung hiç bir şekilde bilgilendirme yapmamakta. Bir hafta içinde hiç bir gerekçe göstermeden iade hakkım olduğunu biliyorum ve aksi bir karar çıkarsa tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Ekran Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  15:12

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Haziran
  21:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi