Yapı Kredi Bankası Otomatik Fatura Ödeme Talimatı!

Şahin A. |

Elektrik faturasını kredi kartı ile ödemek için otomatik ödeme talimatı vermiştim.Önceki bir veya iki ekstrede herhangi bir işlem ücreti alınmamıştı.Mayıs ayı ekstresinde 10.05.2013 tarihinde kredi kartından çekilen fatura bedeli haricinde 3,10 TL gibi bir işlem ücreti farkettim.

Bu tarihli herhangi bir harcamam olmadığı için elektrik faturasının kredi kartından otomatik talimatım üzerine tahsil edilmesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Bu konuda banka ile ilgili henüz bir görüşme yapmadım.

Başka bir bankada da telefon ve internet için otomatik ödeme talimatım var.Ancak bugüne kadar işlem ücreti altında bir ücret yansıtılmadı.Gerekirse otomatik ödeme talimatımı iptal edeceğim.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin A.
  27 Haziran
  22:26

  Bu konuda kimse benimle irtibata geçmedi.Diğer bankaların kesmediği işlem ücretini yapı kredi bankası 2.defa kesti.Bundan önceki dönemlerde fatura ödemelerini kendi bankaları üzerinden otomatik ödeme talimatı verin diye neredeyse yalvaranlar nedense kazanç kalemleri azalınca vatandaşı nasıl sövüşleriz diye buldukları yöntemlerden birisi herhalde.ATM lerinden verdiği fiş karşılığı 0,50 TL isteyen bir zihniyetten ne beklenir.Ufak hesaplar peşindeler.

 • 31 Mayıs
  07:54

  Sayın Yetkili,

  1805469 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.