Vodafone Paket İptali!

Emre D. |

Facebook+twitter+20 mb internet paketini ABONE YENİFT yazıp 3636'ya gönderdim ve paketi yaptım. paketimi iptal etmek için İPTAL FT yazıp 3636'ya gönderdim ve gelen cevap 'İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Vodafone'.Paketin iptali için gerekenin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre D.
  16 Mayıs
  19:48

  Ben sizden Facebook+twitter+20mb paketini iptal etmenizi istemiştim cepnet paketimi iptal etmişiniz.

 • Emre D.
  16 Mayıs
  13:56

  Aylık cepnet paketim ben iptal etmediğim halde iptal edilmiş.Yaklaşık iki yıldır cepnet paketini kullanıyorum bu paket benim isteğim dışında iptal edilmiştir.Paketimin geri verilmesini talep ediyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • 13 Mayıs
  15:20

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetim.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Yeni Facebook Twitter paketiniz 04.06.2013 tarihi itibariyle iptal edilecektir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 11 Mayıs
  17:13

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”