Vestel Televizyonumun Görüntü Sorunu Var!

Süleyman K. |

Nisan ayı ortalarında Çekmeköy Vestel bayii olan çevik mobilyadan 40 ekran led televizyon aldım. Televizyonu izlediğimde hızlı hareketlerde (maç yayını veya yakın plan filmlerde) görüntüde gölge oluştuğunu fark ettim. Yetkili servis çağırdık televizyonun kendinden olduğunu söyledi. Yani yapılacak bir durum yok. Bayii ile irtibat kurdum iade edeceğimi bu durum moralimi bozduğunu söyledim. İade almamak için her yolu denediler. Zorla başka bir televizyon gönderdiler. Tabi değişen birşey yok. Vestel genel merkezini aradım iade etmem için yardımcı olmalarını istedim. Servis göndermemelerini, daha öncede servis geldiğini söyledim ama yine servis geldi yine başa döndüm. İade almamak için herşeyi yapıyorlar.

Etiketler :

Panel - Görüntü Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman K.
  08 Mayıs
  10:24

  Size çok teşekkür ederim şikayetvar com.iyiki varsınız.firma arayarak görüşme yaptı.sorunumu çözeceklerine dair ön görüşme yaptık.

 • 07 Mayıs
  17:01

  Sayın Şikayetvar İlgili,

  Tüketicimiz aranılarak iletmiş olduğu konu hakkında görüşme yapılmıştır. Tüketicimizin başvurusu ilgili birimlere yönlendirmiş olup, konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır.

  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123