Şikayetler / Medya / Televizyon Kanalları / Atv / Şikayet No : 2093570

Atv Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunda Değişiklik Yapamıyorum!

Mehmet T. | 02 Kasım 2013 09:20

Yaklaşık 1 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmayı heves ettim ve başvuru formunu net üzerinden doldurdum. Yalnız aradan 2-3 ay geçtikten sonra telefon numaramı değiştirmek zorunda kaldım. Aklıma yaptığım başvuruda yazdığım telefon numaram geldi formu tekrar açıp doldurdum ama daha önce kaydınız bulunmaktadır deniliyor ve hiçbir değişiklik yapılmıyor form üzerinde.

O formda yazdığım telefon numarası artık kullanılmıyor bana ne şekilde ulaşacaksınız peki ya şeçmelere katılmaya hak kazanırsam aradığınız telefon numarası kullanılmamaktadır dendiği için ben o yarışmaya katılayacak mıyım bu bana yapılan en büyük haksızlık olacaktır.

  • 943 Kişi Gördü
  • 2

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet ile ilgili Görüşmeler

  • çözüm için veya değil hiç bir şekilde cevap gelmedi ki memnun kalayım. belliki umurlarına takmıyorlar onların tutumu şöyle galiba; yüzbinlerce insan başvuru yapıyor bunlardan yüz ikyüz tanesi memnun kalmamış onlar için sorun mu ki? bu bakış açışıyla bakıyor olmalılar ki hiç bir şekilde geri dönüş yapılmıyor.

    05 Kasım 2013
    13:18:18

4 Soruluk bir çalışmamıza katılmak ister misiniz?"Özel Mesaj" bölümü bireysel üyelerimiz arasında iletişimi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Firma adına şikayetlere cevap vermek için "Firma Üyeliği" gerçekleştiriniz.
Bize Ulaşın
Şikayetvar Twitter Sayfası Şikayetvar Facebook Sayfası