Şikayetler / İnternet / E-Ticaret / Ursoutlet.com / Şikayet No : 2090153

Ursoutlet.com'dan Eksik Ürün Geldi!

Ahmet Y. | 01 Kasım 2013 11:30

Ursoutlet.com adlı web alışveriş sitesinden 5 ürün 99 lira kampanyasından 1 deri mont, 1 kışlık deri bot, 1 deri ayakkabı, 1 deri cüzdan, 1 deri kemer siparişi verdim. Kargo ücretinin satıcıya mı, alıcıya mı ait olduğu açıklaması da yoktu. 10 lira kargo ücretini de olmak üzere gecikmiş kargoyu aldım. Kargonun içinden bir naylon işçi kabanı, bir ayakkabı ve bir bot çıktı.

Deri cüzdan ve deri kemerden eser yoktu. Web sitesinde TSE ve İSO9001 belgelerini göstererek güvence veren firma, ayakkabı ve botlarda hiçbir isim, marka, deri olduğuna dair hiçbir işaret kullanmamış. Dolayısıyla ne oldukları belli değil. Firmaya telefon ettim, muhtemelen ucuz paketlerle karışmış olabileceği söylendi.

  • 571 Kişi Gördü
  • 4

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet ile ilgili Görüşmeler

  • Ben firmayı aradığımda,bir yanlışlık olmuştur, sizi arar bilgi veririz demişlerdi, ne arayan ne soran oldu.Böyle olacağını da zaten biliyordum.Burada paylaşmamın sebebi, başkaları belki okur da kanmazlar düşüncesidir.

    03 Kasım 2013
    16:01:05
"Özel Mesaj" bölümü bireysel üyelerimiz arasında iletişimi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Firma adına şikayetlere cevap vermek için "Firma Üyeliği" gerçekleştiriniz.
Bize Ulaşın
Şikayetvar Twitter Sayfası Şikayetvar Facebook Sayfası