Şikayetler / Otomotiv / Motosiklet / Yuki Motor / Şikayet No : 1764142

Yuki Motor Bisikletimin Yedek Parçası Temin Edilmiyor!

Ibrahim K. | 26 Nisan 2013 09:01

3 yıl önce İzmir Ödemişteki bayiden Yuki Koşucu EB05 model elektrikli bisiklet aldım. Yaklaşık bir sene önce bisikletin minderi kırıldı. Firmanın internet sitesinden öğrendiğim yetkili servislerden minderi temin etmek istedim ancak bulunmadığı bilgisini aldım. Sitede verilen İletişim tel. ulaştığım kişide istediğim parçanın artık bulunmadığını söyledi. Yinede yetkili servise gitmemi ve talepte bulunmamı söylediler. Ödemiş Demiryolu cad.bulunan bir iş yerinin yetkili servisleri olduğunu söylediler. Gittim ama biz talep yapmıyoruz dediler. Ben bu bisikleti aldığıma çok pişmanım. Bir firma sattığı ürünün yedek parçasını bulundurmak zorunda değilmidir. Kaldıki daha 3 yıllık bir ürün şikayetçiyim.

 • 455 Kişi Gördü

Şikayet ile ilgili Görüşmeler

 • Parça gelmesi için söyledikleri süreyi bekledikten sonra müşteri temsilcisinin bana verdiği cevap; "şimdi arkadaşlara sordum sipariş verilmemiş istediğiniz parça gelmeyecek" şeklinde oldu. Bence insanlar bu kadar ciddiyetten yoksun bir firmadan herhangi bir ürün alacaklarında yüz kere bin kere düşünmelerini tavsiye ederim.

  28 Haziran 2013
  12:05:02
 • Firma müşteri temsilcisi mail yoluyla bana ulaştı ve bayiden talepte bulunmamı istedi. Bayiden yaptığım talebe firmanın cevabı yine elimizde istediğiniz parça yok şeklinde olmuş. Durumu aynı temsilciye ilettim, parçayı yurt dışından getirttikleri o yüzden gelmesi bir birbuçuk ayı bulabilir diye cevap yazdı. Madem öyle talepte bulunan bayiye neden bu şekilde söylenmiyorda hiçbir zaman tedarik edilmeyecekmiş gibi cevap veriliyor. Ben bu sürede gelmesine de razıyım. Ama beni oyaladıkları kanaatindeyim. Umarım yanılırım.

  14 Mayıs 2013
  11:08:58
"Özel Mesaj" bölümü bireysel üyelerimiz arasında iletişimi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Firma adına şikayetlere cevap vermek için "Firma Üyeliği" gerçekleştiriniz.
Bize Ulaşın
Şikayetvar Twitter Sayfası Şikayetvar Facebook Sayfası