Şikayetler / Otomotiv / Otogaz Sistemleri / Dayıoğlu Lpg / Şikayet No : 1640921

Dayıoğlu Lpg Sağlam Verdiğim Ürünü Bozdular!

Coşkun S. | 19 Şubat 2013 13:40

Bende 1. 6 #passat arabam var. #lpg li çok yakıyor gibi. Bende ayarlarına baktırmak üzere Çanakkale Biga daki Dayıoğlu #lpg ye gittim gitmez olaydım her neyse hayırlı işler falan derken derdimi anlattım arabayı bilgisayara bağladılar 10 15 dk sonra bana ne deseler bunun gaz beyni yanık ben çalışır durumda gittim gazda kullanarak gittim bıraktım 10 15 dk içinde gaz beyni yandı bana ne deseler beğenirsiniz bunun gaz beyni yanıkmış dediler.

Bunu bırakın biz bakalım dediler. Bende bıraktım 1 veya 2 ay geçtim aradım ne oldu diye olmuyor dediler beyni bana verdiler. Bende ne olacak şimdi dedim yenisi 600 tl dediler .Tamam da ben size sağlam getirdim dedim. Zaten arızalıymış burada tamamen bozuldu dediler.

  • 475 Kişi Gördü
  • 1

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet ile ilgili Görüşmeler

  • kendileri belki iyidir ama elemanları sıkıntılı o zaman birde beyin bozulunca zate elemanla anlaşın dediler bana ne elemandan bu eleman nerde çalışıyor dayıoğlunda ben dayıoğlunu bilirim kısacası iş yaptıcaklar önce 2 kere düşünün

    11 Mayıs 2013
    10:09:46
"Özel Mesaj" bölümü bireysel üyelerimiz arasında iletişimi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Firma adına şikayetlere cevap vermek için "Firma Üyeliği" gerçekleştiriniz.
Bize Ulaşın
Şikayetvar Twitter Sayfası Şikayetvar Facebook Sayfası