Samsung Galaxy S4'ün Sesi Çıkmıyor!

Evren D. |

Yaklaşık 2 ay önce Samsung aldığım S4 telefonumda bugüne kadar hiçbir sorun yaşamamıştım . Ancak dün gece arka hoparlörden ses çıkmadığını farkettim. 5 dakika önce hiçbir sorun yokken bir anda telefonun sesi çıkmamaya başladı. Başlangıç ayarlarına döndürdüm kontrol ettim ama yok düzelmedi. Bugün öğleden sonra bir anda kendi kendisine düzeldi ve az önce yine ses gitti . Müziklerde videolarda kısacası hoparlörün kullanıldığı hiçbir uygulamada ses çıkmıyor. Ahizede ise sorun yok .

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren D.
  19 Ekim
  02:49

  siteye vermiş oldugum iletişim bilgilerimde hiçbir hata olmamasına rağmen '' vermiş oldugu iletişim bilgilerinden kendisine ulaşılamamıştır '' mesajı geçilmiş ! ulaşmaya çalışıldığıma inanmıyorum nedense bu mesajda otamatik yazılmış bir mesaj izlenimi veriyor

 • 16 Ekim
  20:02

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Evren D.
  14 Ekim
  09:57

  Sikayetlere yazilan otomatik cevap disinda bir cozum yada cozum yolu gormedim

 • 09 Ekim
  23:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi