Samsung Galaxy S4 Kendi Kendine Kapanıyor!

Mehmet Ç. |

Bugün nişanlıma Telpa garantili Samsung Galaxy S4 aldım. Hattını taktik cebine koydu ,10 dakika sonra cebinden çıkarttığında kapalıydı telefon. Bataryayı çıkartıp takınca açıldı. Bu 5 sefer tekrarladı. Hediye aldık dedik bu kadar mahcup olamazdık . Paramızla rezil olduk! Bu sorunu çözün ya da cihazı geri alın .

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  17:05

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • Mehmet Ç.
  18 Eylül
  20:07

  Telefon değişime yollandı. Samsung daha bana dönecek. Görünüşe göre sizinle daha çok işimiz var. Değişim onayı ne zaman gelir ? Cihaz ne zaman elime ulaşır ? Bu sorularım yanıtsız kaldı hep cevaplayın artık. 0 telefonu kullanamadan değişime gitti birde üstüne 1 ay mı bekleyeceğim Tüketici Hakları Mahkemesine başvurup süreci hızlandırılmasını istemek zorunda kalacağım.

 • 14 Eylül
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi