QNET Promosyon Paramı İade Etmedi!

Gökhan U. |

Tatil ürününü 21.11.2013 tarihinde yanlış anlatılarak aldım 4200 TL civarında ödeme yaptım ve yanıltıldığımı anladım. İlk önce lider denen kişiler insanları haftalık ödeme yapılacak beyanı ile yanıltmakta ve ürünü almak için psikolojik baskı yapmakta. Daha sonra işin böyle olmadığını anladım anladım ve iade ettim.

02.12.2014 tarihinde ürünümü ve evraklarımı tamamını iade ettim. Sonra 15.12.2014 tarihinde aradım ve sonucunu sordum. Tekrar bir dilekçe istediler (zorluk çıkarmak için) evrağı gönderdim ve 19.12.2014 tarihinde para iadem 10 gün içinde yapılacak diye bildirdiler. Tarih 04.01.2014 ve para iadem yapılmadı ve ne zaman yapılacak bir bilgi verilmiyor. İnsanları mağdur ediyorlar. QNET Promosyon'u kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  12:52

  Sayın ilgili;
  Satışını yaptığımız bütün ürünlerin içeriklerine internet sayfamızdan çok rahat ulaşabilirsiniz.
  Ayrıca ürün alış esnasında bunlar sizlere beyan edilip onayınızdan geçmektedir.
  Dışarda satışımızı gerçekleştiren bağımsız temsilcilerimizin eşsiz iş planımızı anlatarak kişileri çalışmaya teşvik etmeleri de en doğal haklarıdır.
  Bununla birlikte müşteri menuniyetini ve tüketici haklarını en üst düzeyde gözeten firmamız bir tüketici olarak sizlere de bütün haklarınızı sağlayacaktır.
  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına lütfen TK ile başlayan üyelik numaranızı belirtiniz.

Bize Ulaşın