Pttcell Çok İlgisiz!

Özcan M. |

10 gün önce Avea hattımdan Pttcell'e geçiş yapma başvurusunda bulundum. Hala açılmadı. Avea hattım kapanmış gözüküyor ama hala sinyal var. Avea'dan kapatılan hattımın hala çalışıyor olması Pttcell hattımın açıldı denilmesine rağmen hala açılmaması beni delirtiyor. Müşteri hizmetlerini elli defa aradım ama hala başladığım noktadayım. 3 gün önce benden irtibat numarası aldılar hala arayacaklar. Lütfen ya açsınlar ya da hattımı iptal etsinler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan M.
  27 Aralık
  19:42

  Sorunum hala devam ediyor. Simkartın arızalı olduğunu ve herhangi bir ptt bürosundan yenisini alabileceğimi söylediler. Ama ptt bürosunda kart kalmamis ve bir haftadan önce gelmeyeceğini söylediler. Ayrıca başka büroda da simkartimi sadece sözleşme yaptigim yerden alabilirsiniz diyorlar. Bana ne yapacagimi değil nasıl yapacagimi soylemeliler. Hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum. 15 gündür telefonsuz kaldigima mı yoksa aveadan ptt celle gectigimemi yanayım bilemiyorum.

 • 26 Aralık
  15:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 24.12.2013 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 24 Aralık
  11:51

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell