Piranha Tabletim Açılmıyor!

Gizem Ö. |

Piranha 9 inch tablet alalı yaklışık 4 ay oldu. Birgün birden kapandı ve tekrar açmak istedim. Açma tuşunu bastığımda açılmadı. Android yazısında kalıyor. Kaç kere açıp kapadım hep aynı sonuçla karşılaştım ne yapacağımı bilemiyorum internet sorunuda var. Habire gidip geliyor evdeki duvarlardan kaynaklandığını düşündüm ama internet kutusunun yanına gitsem bile habire gidip geliyordu. Arkadaşlarımın evlerindeki interneti de denedim fakat yine aynı sonuçla karşılaştım. Ayrıca başka sorunlarımdan biride oyun oynarken sürekli oyun donup kapanıyordu.Doğru düzgün oyun oynadığımı hatırlamıyorum.Her ürününde bir sorunla karşılaşıyoruz.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.